Čistící micelární voda 2 v 1 Sébo Végétal

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Prvním krokem k získání dokonalé pleti je její důkladné čištění. Čistící micelární voda 2 v 1 odstraní make-up, přebytečný maz a nečistoty a zároveň tonizuje pokožku. Pleť dokonale odličuje. Vaše pleť znovu získá svěží a zdravý vzhled. Kosmetika Sebo Végetal byla vyvinuta pro speciální potřeby mastné pleti se sklonem k nedokonalostem. Řada obsahuje účinnou látku ze šišáku bajkalského, který pleť prokrvuje a zároveň čistí.

Obsahuje vysoce čistící látku, prášek ze šišáku bajkalského, který zároveň obnoví jednotnost pleti a zmatní ji.

Je v kategorii

  • 21.03.18

Micelárku jsem koupila do kompletu k celé řadě, kterou mi doporučila kamarádka na zlepšení pleti a problémy s akné (řada má stahovat a zmenšovat póry) na této micelární vodě je fajn její matující efekt, tím bych výčet plusů asi ukončila. Klasický make-up sundá, ale je třeba použít hodně tampónků a tedy i dost micelární vody. Rozhodně ji nedoporučuji na odličování očí - oproti ostatním micelárkám má problém i s klasickou řasenkou a vůči očnímu okolí není citlivá. Dopoužívala jsem, ale znovu bych nekoupila.

Nahlásit
  • 28.01.18

Hlavní dvě výhody téhle víceúčelové micelárky vidím v tom, že krásně voní a jednak příjemně osvěží pleť bez toho, aby ji zbytečně vysušila.

Pro odlíčení pleti ale nedoporučuji. Musíte použít velké množství vody i odličovacích tamponků, abyste setřeli všechny zbytky make-upu. S řasenkou, a ještě navíc voděodolnou, si ale poradí jen velmi těžko.

Nahlásit
  • 29.11.17

Měla jsem podezření, už když jsem jí dostala. Ony si ty produkty „vícevjendom“ obvykle vyberou svojí daň.

Odličovací výsledek průměrný nebo spíš lehce podprůměrný. Musela jsem během odličování dost tlačit tamponem na pleť. Neumí si poradit s voděodolnou řasenkou a ani s tužkou na obočí. Štípaly mně po ní také trochu oči, ale to je můj problém u většiny micerálních vod.

Pumpička mně ze začátku potěšila. Ale ukázalo, že na jedno zmáčknutí vyplýtvám mnohem více vody, než jeden tampon unese. Je kontraproduktivní a postará se o značné plýtvání s produktem.

Nevýznamný plusový bod dávám za příjemnou nevtíravou vůni.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher