Hydratační gel na den a noc Hydra Végétal

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Hydratační gel, který Vaši pokožku vyživí až na 48 hodin. Hydratace je důležitá pro správnou funkci, Vaše pleť je jasnější a vypadá mladší. Gel je vhodný pro normální až smíšenou pokožku. Obsahuje kosmatec, který zajišťuje dlouhodobou hydrataci.

  • 26.01.19

Hydratační gel mě moc baví, hlavně jeho textura - zase je to něco jiného než ostatní krémy. V poslední době mám hodně vysušenou pleť a potřebuji jí dodat hydrataci. Gel pěkně hydratuje pleť a rychle se vstřebává.

Nahlásit
  • 04.07.18

Parádní hydratační krém s gelovou konzistencí, úplně úžasný na pleti, nemastný, rychle se vstřebává a zanechává pokožku krásně hydratovanou.

Nahlásit
  • 24.06.18

Výborná novinka od YEVES Rocher, ktorú musíte skúsiť. Skvelý pomocník na leto keď pleť potrebuje hydratáciu a veľa vody. Vďaka gélovej štruktúre sa krém ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebe, pleť sa nelepí a je rozžiarená a hydratovaná na celý deň.
Nerada nosím ťažký makeup cez leto a aj preto mám rada tento krém, ktorý dodá prirodzenú krásu pleti aj vďaka tomu, že pleť závodní. Je to jednoducho skvelý pomocník na každý deň.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher