Krém na ruce Mon Evidence

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Jemný krém na ruce s vůní demascénské růže.

Je v kategorii

  • 14.10.19

Vůně krásná, za tu ty hvězdy. Bohužel účinek téměř žádný. Ruce lepí a když se krém konečně vsákne, zas je mám suché. Nesplnil má očekávání.

Nahlásit
  • 12.10.19

Tento produkt mě příliš neoslovil, možná je to příliš parfumace nebo tím obalem, nevím přesně, ale za mě horší průměr.

Nahlásit
  • 10.10.19

Za mňa je to priemerný krém na ruky. Má príjemnú vôňu ale nejako extra nehydratuje. Určite sú na trhu aj lepšie krémy.

Nahlásit
  • 08.10.19

Podle mě se jednalo o takový průměrný krém na ruce. Co se mi na něm líbilo, byla parfemace, která voněla silně po růžích. Mě tato vůně nevadí, ale vím, že existuje pár lidí, kteří jí zrovna nemusí. Nečekejte žádnou extra hydrataci, ale do kabelky bohatě postačí.

Nahlásit
  • 30.09.19

V období chřipek si pořád meju ruce, takže krém na ruce je nutnost. Mám ráda praktická kabelková balení od YR jako je tohle. Vůně je jemná a nevtíravá. Krém by se mohl vstřebat o něco rychleji. Nejsou po něm mastné ruce.

Nahlásit
  • 23.09.19

Krém na ruce vypadá na první pohled jako zubní pasta. Zaujme trochu netradiční tubou. Na můj vkus je hodně parfémovaný až přeslazený. Co ale oceňuji je, že nezanechává mastné stopy, hezky se vstřebá a zanechává kůži hebkou.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher