Lehký zklidňující krém Sensitive Camomille

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Lehký zklidňující krém Sensitive Camomille obsahuje tzv. hydrosol, který vzniká destilací celé rostliny heřmánku pravého. Posiluje tak obranyschopnost pleti a zmenšuje riziko výskytu podráždění.

Je v kategorii

Recenze: Lehký zklidňující krém Sensitive Camomille

  • 15.09.20

Další z řady Sensitive Camomille od Yves Rocher a opět pecka. Praktické balení na cestu, je pořád po ruce. Lehké složení je perfektní pro denní použití - nanáším ho hned ráno.

Nahlásit
  • 09.09.20

Velmi lehký krém, který je pro citlivou pleť musthave. Zanechává pleť hladkou a nacucanou. Neirituje pleť ani oči. Díky mačkacímu balení je super i na cestování.

Nahlásit
  • 08.09.20

Mám citlivou pokožku, přesto ale u většiny výrobců se vyhýbám označením „sensitive“ obloukem, pokud jsou v kombinaci s parfemací. U heřmánkové řady se nemusím obávat. Krém je úžasně lehký a vstřebatelný. Já preferuju na denní nošení, na noc si dám něco hutnějšího. Do pár sekund po nanesení se bezezbytku vstřebá. Také oceňuji balení, nemám moc v lásce kelímky, připadají mi nehygienické a jejich obsah po pár použitích zvětrává.

Nahlásit
  • 04.09.20

Lehoučký pleťový krém bez parfemace, rychle se vstřebává, překvapil mě tím, že ačkoli je lehký, pleť je dlouho výživená, šťavnatá, ale současně nemastná, mužů se tedy za minutku nalíčit.
Nedraždí, doporučuji.

Nahlásit
  • 03.09.20

Krém má příjemnou heřmánkovou vůni, jako celá nová Sensitive Camomille řada. Velmi mě překvapil a rozhodně budu kupovat znova. Nemastí a pokožka je po něm krásně vyživené a zklidněná. Po jeho používání - viditelné zlepšení pleti.

Nahlásit
  • 02.09.20

Hmmm…veľmi zaujímavý kúsok z novej rady, s ktorým som nesmierne spokojná. Pri prvom použití som nespozorovala žiadne zmeny…Ale! Po plávaní sa mi pleť začervenala a pred spaním som si aplikovala krém a pleť sa ozaj zkľudnila. Od vtedy ho používam každé ráno po vyčistení pleti a celý deň cítim, veľmi príjemný pocit na pokožke. :-)

Nahlásit
  • 01.09.20

Když si tento krém mažu na obličej, mám dojem, že si na něj skutečně pokládám heřmánek. Příjemná, lehká bylinná vůně je bonus v případě tohoto krému. I mou citlivou pleť krém zklidní, citelně zjemní. Celá tato YR řada je pro mě TOP.

Nahlásit
  • 30.08.20

Velice příjemný, konzistencí lehký krém. Díky skvělému praktickému balení v tubě ideální na cesty, či do batohu na cvičení/plavání. Skoro bez parfemace, což mi vyhovuje. Navíc má prý pleť postupem času posilovat, takže jsem zvědavá:)

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher