Odličovací olej Sensitive Camomille

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Odličovací olej Sensitive Camomille je vhodný pro citlivou pokožku. Olej zaručuje účinné odstranění make up a nečistot a díky svému extraktu z pravého heřmánku zabrání podráždění pleti.

Je v kategorii

Recenze: Odličovací olej Sensitive Camomille

  • 15.09.20

Miluju oleje a to jak na vlasy, tak i na pleť. Vyhovuje mi i proto, že je extrémně šetrný a jemný k extrémně citlivé až atopické pleti. Líčím se jen decentně, ale občas si udělám výraznější černé linky nebo tmavé stíny – zatím si s nimi olej vždy poradil perfektně.

Nahlásit
  • 09.09.20

Mám veliký problém se 100% odlíčením řasenky, dostanu ji dolu jen kokosákem. Tento olejíček ji odlíčí asi tak z 80%, ale to považuji za super úspěch! Se zbytkem makeupu nemá žádný problém. Pleť nedráždí a snadno se smývá. Paráda

Nahlásit
  • 08.09.20

Z olejíčku téměř heřmánek necítím. Aplikátor je skvělý a přesně mi pomůže nadávkovat potřebné množství. Když jsem večer líná, použiji na obličej jen tento heřmánkový olej a vodu a jdu si lehnout. Nepotřebuju už ani krém, protože to vše obstará olejový odličovač. Téměř ihned se z něj stal oblíbenec.

Nahlásit
  • 04.09.20

Olej je velmi jemný, odstraňuje výborně i dlouhotrvající makeup.
Pleť je po něm mastná, připravená na dočištění micelarní vodou.
Téměř bez parfemace, lehounká vůně heřmánku.
Rozhodně vhodný na citlivou pleť, vůbec mě nezdráždil v očích, což mi dvousložkové odličovače dělají.

Nahlásit
  • 03.09.20

Na tomhle odličovacím oleji se mi líbí praktická pumpička, jemná heřmánková vůně a pocit zdravé pleti po odlíčení. Nevysušuje a jen sleduji zlepšení své citlivé pleti.

Nahlásit
  • 02.09.20

Odličovacie oleje sú moja parketa. Tieto od YR kupujem už asi štvrtý rok a neskutočne mi sadli všetky. Málo výrazná vôňa je príjemná a odličovač funguje ako má. Popri všetkom sa pleť krásne premastí a zhydratuje.

Nahlásit
  • 01.09.20

Z této řady nejlepší produkt. Mám nejen citlivou pleť, ale navíc bohužel (téměř extrémně) suchou! Proto miluju odličovací oleje. Tento je velmi příjemný při použití, snadno se roztírá a velmi účinně smyje make-up i nečistoty! Jemná lehká bylinná vůně je takový příjemný bonus. Pleť je čistá, ošetřená, zdravá.

Nahlásit
  • 30.08.20

I když právě na mé velmi suché pleti by měl skvěle fungovat. zdálo se mi, že to bylo spíše naopak. Byla jsem celá taková umaštěná, nebyl to dobrý pocit. Make-up odstranil, pleť však rozhodně nevyčistil, bylo potřeba použít i další přípravky. Zkrátka, odličovacímu oleji jsem ještě nepřišla na chuť…

Nahlásit
  • 23.08.20

Čistění pleti je neoodiskutovatelné, pleť není po čištění podrážděná ani narušená. Pleť je po večerním čištění promaštěná až do druhého rána. Mně osobně to úplně příjemné není, ale pro velmi suchou pleť ideální. Olej je příjemný, ideálně viskózní, s lehoučkou, neznatelnou vůní heřmánku. Pro velmi citlivou a velmi suchou pleť ideální produkt.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher