Regenerační kondicionér na poškozené vlasy

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Kondicionér z řady Reparation s výtažky z jojoby, která pomáhá vlasy regenerovat a chránit před škodlivými vlivy.

Je v kategorii

  • 24.07.18

Tento kondicionér od YR používám už skoro třetím rokem, společně s šampónem a velice mi vyhovuje. Vlasy nezatěžuje, pění tak akorát, takže vím kolik produktu nanést. Má nenásilnou vůni a vlasy jsou po umytí krásně lesklé.

Nahlásit
  • 18.07.18

Lehký kondicionér, který je mou koupelnovou rutinou. Momentálně experimentuji ještě s dalšími, avšak k tomuto se budu určitě vracet, protože vlasy nezatěžuje chemií a hloubkově hydratuje. :)

Nahlásit
  • 18.03.18

Používám v trojkombinaci s kondicionérem a maskou ze stejné řady, takže nemám zkušenost s používáním výrobku jednotlivě. Krásně po něm voní vlasy, akorát vůně vydrží jen pár hodin. Doporučuji nenechávat na vlasech působit déle než dvě minuty. Jinak spokojenost.

Nahlásit
  • 04.03.18

Jednoznačně doporučuji. Pro Yves Rocher mám obecně slabost, ale tenhle kondicionér patří mezi stálice v mé koupelně. Opravdu mi pomohl na roztřepené konečky a celkově jsem po něm měla vlasy hebčí, lesklejší, bez „elektrizace“ a snadněji se mi rozčesávaly.

Ještě lepší efekt by ale kondicionér měl na vyloženě suché vlasy. Mně se často mastí a proti tomuhle problému kondicionér nepomohl, spíše naopak.

Nahlásit
  • 27.02.18

Značku YR opravdu miluju a málokterý výrobek mi od nich nevyhovuje. Líbí se mi jejich obaly, ale hlavně účinky jednotlivých výrobků.
Na vlasy jsem ujetá a ráda zkouším na ně nové věci. Tenhle kondicionér jsem dostala jako dárek a od té doby ho kupuju pravidelně. Nádherně voní po oříšcích. Je to krásná sladká vůně, proto mě mrzí, že mi na vlasech moc dlouho nevydrží. Mastí se mi vlasy na vršku hlavy, ale konečky mám suché, proto jsem měla strach, aby mi je nezatížil, ale moje obavy byly zbytečné. Stačí ho opravdu málo, vlasy se hezky rozčešou, ale nezatíží.
Líbí se mi taky obal, který stojí na víčku a proto nemusím zbytek kondicionéru horko těžko z tuby dolovat.
Složení bez silikonů a parabenů určitě potěší všechny milovníky přírodní (nebo aspoň přírodnější) kosmetiky.

Nahlásit
  • 09.02.18

Oblíbený kondicionér, který nezatěžuje vlasy a nemastí je. Hodně jsem trpěla na roztřepené konečky, které se mi díky téhle řadě (šampon, kondicionér, maska a bezoplachová maska před mytím) hodně spravily a vlasy mi konečně trochu poporostly. Příjemná mi přijde i cena. Kupuju pravidelně.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher


Reklama


Reklama