Regenerační olej na poškozené vlasy

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Regenerační jojobový olej na vlasy z řady Reparation. Vlasy vyživuje, regeneruje a chrání. Olej se aplikuje 1é minut před mytím vlasů.

  • 06.08.18

Hm, tohle nebude můj nejlepší kámoš. To čekání po nanesení je debilní, a nejhorší je, že vlastně čekáte na to, že se nic nestane (což na začátku nemůžete vědět). Hezky voní, ale s vlasy de facto nic nedělá. V ČR se mi nějak na dobrý vlasový olej narazit nedaří. Takže letošní dovolenou si zase dovezu svoje oblíbence z Tuniska a do další dovči s nimi vyžiju. Tohle od YR mi stačilo jednou.

Nahlásit
  • 03.08.18

Tento produkt mě vyloženě nezklamal, ale ani nenadchl. Jsem zvyklá používat vlasové oleje a tak jsem byla zvědavá, zda se i tento zařadí na poličku mých oblíbenců.

Balení jsem spotřebovala celé a stále mám pocit, že mě tento olej pro další používání zrovna dvakrát nepřesvědčil.

Voní krásně, to se mu upřít nedá. Ale očekávala jsem od něj mnohem víc, než jsem nakonec dostala. Aplikovala jsem ho hlavně na konečky a do délek a přišlo mi, že je sice trochu uhladil, ale veskrze nepřišlo žádné velké wow. Vlasy jsou po něm hezké tak den a pak máte pocit, jako byste na ně nic nedaly. U jiných olejů mi vlasy vydržely krásné, hebké a lesklé až několik dní. Trochu jsem i doufala, že tento produkt napomůže jednoduššímu rozčesávání vlasů a ani zde se žádný velký zázrak nekonal.

Za mě tedy ne, ale možná to bude dostačující produkt pro někoho, kdo s vlasovými oleji teprve začíná a nemá příliš velká očekávání.

Nahlásit
  • 24.07.18

Tento olejíček jsem si pořídila na doporučení kamarádky, já si s ním „mažu“ konečky vlasů, případně u kořínků. Hodně mastí, takže stačí nanést opravdu málo. Po aplikaci je nutné čekat cca 10 což se, když spěcháte nehodí, ale zase při tom čekání stíháte třeba umýt nádobí :D Za mě super společně se šampónem a kondicionérem z téže řady.

Nahlásit
  • 05.03.18

U tohoto regeneračního oleje mi nevyhovuje, že se musí nanášet na suché vlasy a cca 10 minut čekat. Olejíček hezky voní, ale účinek mi přijde minimální. Raději mám báze, které se nanášejí na umyté vlhké vlasy.

Nahlásit
  • 09.02.18

Regenerační řadu na vlasy od YR mám fakt ráda, ale olejíčky radši používám jiné. Tento olej mi přijde takový suchý. Do vlasů se vsákne, ale nemám pocit, že by jim nějak výrazně pomáhal. Pro uhlazení trčících vlasů a na žehlení je příliš tekutý a mastný. Jako kúra před mytím zas ne moc účinný. Z řady raději dávám přednost Nočnímu krému na vlasy - https://www.arome.cz/…em-na-vlasy/

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher


Reklama


Reklama