Regenerační šampon na poškozené vlasy

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Regenerační šampon z řady Reparation s jojobovým olejem. Lehký šampon vlasy regeneruje, vyživuje a chrání.

  • 09.02.18

Používám společně s kondicionérem a jsem spokojená. Vlasy mi vydrží déle bez mytí a jsou nadýchanější. Na můj vkus by mohl jen trochu více pěnit, aby nebylo třeba takové množství.

Nahlásit
  • 04.03.18

Společně s kondicionérem a maskou ze stejné řady Yves Rocher patří mezi moji oblíbenou vlasovou kosmetiku. Krásně voní, vlasy jsou po něm hebké, lesklé a vypadají zdravěji.

Oproti jiným šamponům trochu méně pění a to vás na začátku nutí používat ho trochu větší množství, než by bylo potřeba. Je to ale spíš o zvyku.

Zeleno-hnědá barva lahve společně s celým marketingem značky na mě navíc působí tak, že si kupuju vlasovou kosmetiku, která svým složením ani obalem nezatěžuje přírodu tolik jako jiné produkty. Doufám, že je na tom aspoň trochu pravdy. :)

Nahlásit
  • 18.03.18

Používám v trojkombinaci s kondicionérem a maskou ze stejné řady, takže nemám zkušenost s používáním výrobku jednotlivě. Po 14 ti dnech používání jsem spokojena, vlasy jsou velmi jemné a drží tvar, nemastí se.
Jestli bude výsledek po dlouhodobějším používání stejný, nejspíš zařadím mezi své stálice. Cena/výkon je velice dobrý, navíc často bývá ve slevě v jejich eshopu.

Nahlásit

Reklama


Reklama