Sérum stahující póry Sébo Végétal

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Absorbuje přebytek mazu, stahuje póry a zmatňuje pleť. Ta je dlouhodobě čistá, získává svoji rovnováhu a opět dýchá. Zrnitost pleti je okamžitě zjemněná. Obsahuje pudr ze Šišáku bajkalského- vysoce účinnou čistící látku, která se získává 100% přírodní extrakční metodou. Více než 91 % složení je přírodního původu. Dermatologicky testováno. Aplikujte ráno a večer na čistou pleť před běžnou péči. Bez parabenů, bez minerálních olejů, bez barviv.

  • 04.07.18

No, na póry absolutně žádný vliv, konzistence maličko „lepivá“, ale rychle se vstřebá. Za mě už příště ne.

Nahlásit
  • 09.02.18

Koupila jsme si celou řadu vegetal (krém, sérum, micelární vodu). Slibované zmenšení pórů jsme nezaznamenala, ale hezky vypíná pleť a hodně mi pomohl s beďary. Póry tedy nezmenší, ale asi je nějakým způsobem uzavře a nedostává se do nich nečistota jako normálně. Pupínky už mě netrápí a nemám tak potřebu kupovat znovu, ale pokud vám je kolem 20 a trápí vás pravidelné rašení pupínků, doporučuji!

Nahlásit
  • 14.12.17

Za mě vyhozené peníze. Jediné, co mi to přineslo, bylo vyhlazení pleti před nanesením make-upu. Takže jako taková dražší báze. Jinak jsem zmenšení pórů nebo jejich menší zanášení nepozorovala. Zato jsem po pár týdnech měla pocit, že obsah uvnitř pumpičky zasychá. Pak už se na pleti vyloženě drolil.

Nahlásit
  • 13.12.17

Sérum používám teprve desátý den, i tak už ale vidím zlepšení. Pleť je matnější, přestaly se mi dělat drobné pupínky. Viditelné stažení pórů zatím nepozoruji. Pleť není vysušená a nezůstává „ulepená“.
Lahvička mi na první pohled přišla malá, ale stačí malé množství produktu. Překvapila mě řidší konzistence séra.
Skleněná lahvička je hezká, možná zbytečně těžká.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher


Reklama


Reklama