Cucumber - hydratační a zklidňující krém s vitamínem A a E

Recenze & zkušenosti:

Značka:

Ziaja

Popis kosmetiky:

  • Intenzivní hydratace a výživa pleti
  • Zklidnění a zamezení podráždění
  • Rozjasnění pleti
  • Bez ucpání pórů

Hydratační a zklidňující krém Ziaja Cucumber intenzivně pečuje, hydratuje a vyživuje vaši pleť. Krém je obohacen o vitamíny A a E, které pleť hydratují a zklidňují. Díky své lehké konzistenci se krém snadno vstřebává a neucpává póry. Krásná, vyživená a pružná pleť s krémem Ziaja Cucumber.

Balení: 50 ml

Recenze produktu: Cucumber - hydratační a zklidňující krém s vitamínem A a E

  • 28.05.19

Okurková řada se Ziaja opravdu povedla, a výjimkou není ani tento krémík, který oceníte především v létě, kvůli osvěžení a zklidnění, které Vaši pleti propůjčí, společně s nutnou dávkou hydratace. Krém je lehoučký a rychle se vstřebává. Hodí se i jako podklad pod make-up.

Nahlásit
  • 15.01.19

Používala jsem pod makeup v letních měsících. Krém hydratuje vcelku pěkně. Je příjemný a hezky voní. Přijde mi ideální pro smíšenou pleť, na mojí sušší bych mohla mít i krém, který hydratuje maličko více. Zároveň jsem již vyzkoušela více krému a s tímto se mi leskne pleť o malinko rychleji, ale né nijak drasticky. Celkově hodnotím kladně, ale podruhé nekoupím, protože mám jiné oblíbence. Cena je pěkná a musím dodat, že jedna z mých dobrých přítelkyň tento krém používá denně už více jak 2 roky a je spokojená.

Nahlásit
  • 10.12.18

Hodně dobrý hydratační, lehčí krém pro smíšenou pleť. Mám jej ráda na léto, kdy na obličeji nesnesu hutnější krémy. Příjemně voní po okurkách. Dobře se nanáší a je i dobrým podkladem pro male-up. Dá se říct, že je velmi příjemnou volbou v poměru cena / kvalita.

Nahlásit
  • 07.11.18

Krém nádherně voní a Ziaju miluji, ale tento produkt mi tak úplně nesedl. Vadí mi, že do něj musím sahat prsty, mám raději pumpičky. Krém je lehký a hezky se vstřebává a hydratuje, ale po chvilce se mi vytvoří mastný filtr. Používala jsem jen na noc, ráno odlíčila, ale i tak jsem se přes den začala brzy lesknout.

Nahlásit
  • 06.11.18

Oproti čistícímu okurkovému gelu ze stejné řady je tohle můj letní oblíbenec. Mám smíšenou pleť, na kterou tenhle krém sedí jak pozadí na hrnec :) Hydratace je s ním pro mě v letních měsích dostačující, rychle se vstřebává, je lehoučký, takže mi ani ve velkém horku nepřekáží a navíc je díky té okurkové vůni příjemně osvěžující.

Nahlásit
  • 08.05.18

Vřele doporučuji! Perfektní hydratační krém pro normální pleť s příjemnou svěží okurkovou vůní. Ani jednou mi po něm obličej nezrůžověl, je lehký, dobře se vsakuje a co musím hlavně ocenit: ta šťavnatá okurka v něm vám hezky rozzáří pleť.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Ziaja

O značce Ziaja

Polská značka Ziaja je na trhu už více než 25 let, o což se zasloužil zakladatel, farmaceut Zenon Ziaja. Jeho filozofie je založená na poskytování vysoce kvalitních produktů za atraktivní ceny. Tím stvořil hodnotnou kosmetiku, které vévodí aktivní přírodní složky, jako je kozí mléko, růže, jasmín, aloe, heřmánek a kakaové máslo.

Diskuze o této kosmetice

Ziaja kosmetika