Manuka Tree Purifying - vyhlazující denní a noční krém proti akné

Značka:

Ziaja

Popis kosmetiky:

Vyhlazující denní a noční krém proti akné je speciálně navržený pro problematickou a mastnou pleť. Stahuje a čistí póry a redukuje jejich následnou tvorbu. Krém je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Je v kategorii

  • 08.11.18

Byla jsem trochu zmatená z obalu - je to krém na obličej, nebo jen lokální aplikátor? Ukázalo se, že spíš to první, i když velikost tomu moc neodpovídá. Když používám krém lokálně, pupínek přes noc nevyrazí (ale ani nezmizí). U univerzálního krému den/noc bych čekala větší balení, takhle jsem ho měla rychle pryč a nějaké výraznější zlepšení pleti jsem nestihla nepozorovat. Jinak je krém lehoučký, spíš na léto než zimu, kdy moje smíšená pleť potřebuje trochu větší nálož, aby se nevysušila. na cesty, na den i noc fajn záležitost, která se vejde do tašky.

Nahlásit
  • 30.10.18

Pořídila jsem si ho na základě recenzí a nezklamal. Naopak, konečně jsem našla lokální přípravek, který neslibuje plané řeči, ale opravdu účinkuje jak má. Nanáším trošku vetší vrstvu a nechávám působit nejlépe přes noc, kdy jsou změny nejznatelnější. Menší pupínek zmizí úplně, klasický bolák po třech dnech s tím, že se buď zatáhne, nebo dříve uzraje (vím nechutný, ale je to tak). Zázrak co nestojí miliardu a to chceš!

Nahlásit
  • 25.10.18

Moje premiéra s polskou značkou Ziaja. Krém používám dvakrát denně, ráno a večer. Krém se velmi snadno nanáší, má lehoučkou konzistenci a okamžitě se do pleti vsákne. Stačí použít jen velmi malé množství a jemně ho do pleti „vklepat“. Má dobré matující vlastnosti, nemám pocit „zatížení“ pleti nebo její podráždění. Pleť se neleskne a je zklidněná. Po dvou týdnech sice nevidím výrazné změny či redukci pupínků, jak přípravek slibuje, ale krém mi celkově vyhovuje a budu používat i nadále.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Ziaja kosmetika