19.1.20 20:08

Ahoj, :hug:

moja mamina prešla na hennu asi pred rokom a uvažujem tiež. Jej vlasy vyzerajú hustejšie a zdravšie. S Five Fives nemám síce skúsenosti ale používame Khadi a môžem doporučiť. Akurát si treba dať pozor pri prvom farbení sme skončili s mierne zeleným odtieňom. Každopádne henna super vec a keby si farbím vlasy pravidelne tak určite po nej siahnem. :-) :-)

21.1.20 13:22

Ahoj, druhým rokem si barvím vlasy hennou. Musím říct, že na kvalitu to má zásadní vliv. Vlasy opravdu vypadají hustší a změní se jejich struktura. Jemné vlasy bez lesku získají lesk a konečky odolávají. Jediné co mě trochu trápí je, že vlasy vážně nezesvětlím, ani kdybych chtěla. Používala jsem Khadí Amla&Janthorpa a teď mám Rouge od LUSH.

Jen teda pozor - na dříve chemicky barvených koncích se mi mění struktura vlasů v trochu křehčí a méně poddajné. Taky jsem studovala, za jakých podmínek se dá přejít zpět na chemii, kdybych chtěla vlasy trochu zesvětlit. Mimo jiné nejde efektivně chemicky odbarvit Indigo, což je často ztmavující složka některé z namíchané henny. To jde pak do zelena a je potřeba počkat minimálně pár měsíců.

30.1.20 13:28

Ahoj, já používám teď Hennu Rouge od Lushe a jsem strašně spokojená. Tedy myslela jsem, že budu trochu víc červená, ale na mých tmavých vlasech je to taková měděně hnědá. Druhý den jsem po Lush trochu omaštěná, ale za dva tři dny se to vstřebá. Používala jsem Hennu z DMka i Khadi, vždycky červenou, ale s Lush jsem spokojená nejvíc zatím. Člověk ale vyloženě barvu moc neovlivní, jde mi spíš o kvalitu vlasů, nemám potom tolik lupy, vlasy jsou pevnější, zdravější, myslím, že i lépe rostou. O návratu k chemii neuvažuji.
Jediné, co mi vadí, je doba, po kterou musím hennu na hlavě mít a je to trochu patlačka. Ovšem všude upozorňují, že se může obarvit kůže a ruce a nehty a všechno okolo, ale já s tím tedy tento problém vůbec nemám. Napatlám, omeju všechno okolo a v pohodě a pak čekám, dlouho, předlouho :lol:
na portálu dlouhé vlasy jsou i rady, jak správně henovat a jak trochu ovlivnit barvu. - když přidáte citron, víno, ibiškový čaj atd. mně se teda zdá, že to nic s tím nedělá, ale pocit je pocit :lol:

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.