24.9.19 13:59

kloktat si kokosovým olejem! jednou jsem to vyčetla od nějaké blogerky a fakt to funguje, ráno a večer stačí poválet loka v puse, po 7-10 dnech rozdíl veliký. a navíc to čistí komplet pusu bez dráždění skloviny

24.9.19 15:32

a ještě jedlá soda, ale tam nedřít kartáčkem o zuby!!!

30.9.19 15:04

Souhlasím s @Monulie. Sama provádím „oil pulling“ metodu už rok každé ráno a má to skvělé účinky i na zdraví. Doplním, že je potřeba mít tam ten olej 15-20 minut.

S přirozeným pigmentem zubů bych zbytečně nic nedělala, ale podle mě má ještě hodně velký vliv pořádné čištění a odstranění zubního plaku nebo kamene. Já si například vždy po kávě vyplachuji ústa vodou.

3.10.19 13:05

Kokosový olej a podobné rady moc nepomôžu ak chceš zuby skutočne vybieliť..ja osobne používam domáce bielenie od značky Philips. Objednávam ho z USA alebo ho mávajú aj niektorí zubári v ambulancii. Používam najsilnejší 14%. Žiadne bolesti, žiadna zničená sklovina, skvelý a rýchly výsledok, bielenie trvá len 20 minút denne čo sa dá v pohode vydržať a dosť dlho to vydrží a cena tiež priaznivá. Treba si len nechať u zubára vytvoriť svoje vlastné kvalitné násadky na bielenie, lebo tie k tomu nepredávajú.. na skutoćne super vybielenie mi obvykle stačia 2 balenia..

https://www.dentist.net/…leaching-gel?…

8.10.19 13:32

Zkoušela jsem White Pearl, a za mě domácí bělení už ne. Raději zajdu na profi bělení. Samozřejmě to WP a jiné domácí prostředky trochu vybělí, ale ta sklovina je tak narušená, že žloutnou stejně rychle jako se bělí. Při profi bělení na zuby nanáší vrstvičku čehosi, co opět zaceluje sklovinu. Bělení je důkladnější, nevznikají fleky, vydrží déle.

Na tuto otázku jste již odpovídal(a).