Fakhr Al Jamaal

Značka:

Afnan

Složení (neověřené)

černý rybíz, pomerančová kůra, ananas, třešně, jahody, hruška, santalové dřevo, růžové dřevo, cedr, vanilkapižmo

Kategorie:

citrusově zelená

  • 11.02.14

Máte chuť na parfém s tropickým ovocem ale ty co se běžně nabízejí v parfumeriích jsou pro Vás jaksi nedospělé? Dejte si porci Fakhr Al Jamaal.
Znáte tu vůni když nůž projede dužinou čerstvého ananasu a nos Vám sevře jeho typická ostrost s jemnou sladkostí v pozadí? Přesně tak parfém začíná.
Za moment se přidá mango, spíše zelené a malinko… zatuchlé, ale opravdu je to jen moment, protože za ním už se nese celá vlna čerstvých jahod, citrónů a rybízu a další nálož ananasu.
Ale nečekejte žádný sladký koktejl z pláže, jde spíše o čerstvě rozkrojené šťavnaté kusy v zahradě plné vzácných stromů. Jako by se vůně nemohla rozhodnou zda chladit či hřát, střídavě cítíte palácový chlad a teplé slunce.
Na nádech je vždy celkem řízný a až na pozadí se lehce mihne jemné sladké pohlazení které postupně během hodin přejde ve dřevité. Dospělá a přitom hravá i slastně lenošivá vůně.
Do práce, na dovolenou i na večírek, spolehlivě zvedne náladu.
Testovaná verze EDP.

Nahlásit
  • 02.12.13

Verze EdP
Fakhr Al Jamaal přináší jiskrnou ochutnávku ovocného ráje, kde na uvítanou dostaneme úžasný osvěžující drink namíchaný z husté šťávy hruškového kompotu a vyzráleho sladkého ananasu, podávaný v matném štíhlém poháru s tenkým cukrovým lemem a kousky plodů na ozdobném paraplíčku. Šibalský úsměv dráždivým cedrem vonícího barmana říká jasně – neodoláš, a servíruje nám další porci zářivého ovoce. Z křišťálových misek nás vábí pyramidy smyslně opojných jahod s měkkou mandarinkovou stuhou okolo a na malých stříbrných talířcích je na plátky nakrájené labužnické mango s hrstí černého rybízu, který vnáší příjemnou lehkou nakyslost. Cit pro sladění nejmenších detailů vrcholí porcí jemné vanilky, která lehkou rukou propojí všechny esence do žhavého mixu a nechá uhladit hřejivým mošusem do velmi svůdné ženské vůně. Ten barman měl pravdu – neodolám.

Fakhr Al Jamaal je přitažlivý parfém svěžího nepřeslazeného ovocného charakteru s výbornou výdrží a načechraným obláčkem, který nás decentně obklopí a funguje též jako neviditelný zdroj energie a dobré nálady.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Afnan Fakhr Al Jamaal

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Afnan Fakhr Al Jamaal

Líbí se mi (30) 88%
 
Neutrální (3) 9%
 
Nelíbí se (1) 3%

Reklama


Reklama