Musk Abiyad

Značka:

Afnan

Složení (neověřené)

bílé pižmo, santalové dřevo, růže, oud

Kategorie:

orientální

  • 19.02.14

Moc pěkná vůně, necítím zde žádné koření. Jemné, krásné pižmo a pár bílých květů, ovšem v neobvyklém provedení arabským parfémům vlastním. Pro muže to podle mě musí být učiněné afrodiziakum. Výdrž velmi dobrá.

Nahlásit
  • 17.11.13

Z hlubin podvědomí jak křišťálový pramen nadýchané běloskvoucí čistoty tryská na povrch důvěrně známá vůně provázející nás celým životem.
První vzpomínka je mámina láskyplná ruka natírající jemně krémy a pudry na vykoupané miminko… O dvacet let později sladká nevěsta oděná do bílého krajkového prádla uprostřed velké postele zasypané okvětními plátky růží, v očekávání prvního milostného zážitku vonící nevinností a neposkvrněností… Anebo průzračné pižmo, které objímá roztouženou horkou ženskou kůži a nepatrná stopa santálu podtrhuje vzrušení.
Konějšivá, hladivá, smyslná, nádherná kapka opojení.
CPO verze

Nahlásit
  • 13.08.13

Moje první arabka…a jsem jí nadšena. Krásná květinovo-pižmová vůně. Pižmo je bílé a něžné. Typově bych jí zařadila do šuplíku k Chloe Love případně Chloe Love Florale. Arabka je pro mě však intenzivnější, sytější ne tolik pudrová jako Chloe Love. Růže poprášené sladkým pudrem. Jemná, čistá nádhera. Vhodná pro začátečnice v arabkách. Této se skutečně bát nemusíte, žádný oud a vonné tyčinky, žádné koření. Jen květiny, pižmo, pudr.

Nahlásit

Hodnocení parfému Afnan Musk Abiyad

Líbí se mi (51) 88%
 
Neutrální (7) 12%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama