Agent Provocateur

Značka:

Agent Provocateur

Rok:

2000

Složení (ověřené)

šafránový olej z Indie, ruský koriandr, egyptský jasmín, vetiver z Haiti, magnólie, gardénie, cedr, pižmoambra

Parfuméři:

Provenzano Christian

Kategorie:

květinová, chyprově květinová

od 415 Kč
od 739 Kč
od 432 Kč
od 822 Kč
  • 30.09.16

Úplne sa stotožňujem s pozitívnymi recenziami a len dodávam, že určite nekupovať naslepo. Nie je stavaná, aby sa tuctovo-obyčajne páčila a „iba“ nevadila, ale práve aby zaujala a provokovala. Nejde o davové „špliechatka“, ale o zvláštnu, špecificku a hlavne (zdorazňujem opäť to slovo) PROVOKUJÚCU vôňu. Nikoho nenechá chladným, každý ju zaregistruje a buď ju bude milovať alebo nenávidieť. Je to dáma, ktorá sa nebojí, má svoju charizmu, sebavedomie a úspech. Ikonická. Snáď ma nik neupáli na hranici, ak si ju dovolím prirovnať k N.5 svojím celistvým dojmom, akým na mňa osobne pôsobí. Pre mňa (momentálne) malý zázrak vo flakóne.

Nahlásit
  • 17.02.14

Sušené růže s trochou šafránového poprašku - teplá orientální vůně (a nikterak slabá). Postupně se objevil svěží sladký vetiver se závanem jemných bílých květin. A ve finále ještě suché dřevo s teplým nasládlým pižmem. Připomíná mi Cabaret - zejména díky kombinaci růží, vysušeného dřeva a pižma.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Agent Provocateur Agent Provocateur

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Agent Provocateur Agent Provocateur

Líbí se mi (72) 56%
 
Neutrální (28) 22%
 
Nelíbí se (28) 22%

Hodnocení odbornice

  • 09.04.08

Agent provokatér, co je to za divný název, ptáte se možná? Jelikož je tohle první parfém této značky, který zde recenzuji, pro jistotu si ji rychle představíme, i když většina čtenářek asi ví, o co jde. Agent Provocateur je značka luxusního spodního prádla (luxusní znamená podprsenka za 2000-3000 a kalhotky taky tak) a dalších doplňků, např....

číst více

Reklama


Reklama