Ahebbak

Značka:

Ajmal

Rok:

2003

Složení (neověřené)

citrusy, Květiny, pižmo

  • 11.11.13

Jako bezbranné dívky jsou růže a kosatce s jemným mýdlovým nádechem smeteny údernou citrusovou družinou jezdců oděnou v cedrovém brnění, v čele se svěžím citrónem, sladkým pomerančem a nahořklým bergamotem. Nepokojní rytíři se rozprchli v lese, aby zajali poslední zbytky zdecimovaného zástupu květinové královny.
Vzduchem víří očekávaný příjezd krále, vítězná hostina může začít. Uzardělé růže a vznešené kosatce jsou vzaty na milost a spolu s drobným jasmínem zdobí plné stoly, lemují tácy sladkých medových zákusků a mísy ovocných bonbónků.
Hřejivá slavnostní atmosféra krále dojímá, prosí královnu o odpuštění za zničující vniknutí na její území a skládá jí k nohám svůj hebce plyšový hermelín z ylang-ylangu. Vyslyšeno. Květy se bezstarostně tulí s citrusy a v něžném obětí spolu zůstávají přikryti načechranou peřinkou s uklidňující výšivkou hladivého mošusu, než se nenápadně vytratí.

Po razantním svěžím úvodu Ahebbak postupně jemní do příjemně nasládlé syté romantické jarní vůně s pudrově-mošusovým dojezdem s dobrou výdrží i siláží.

Nahlásit
  • 29.06.12

Nezdobný flakon odpovídá minimalistickému obsahu. Výrazná vůně lesa po dešti, který udělá z horkého dne podzimní podvečer. Opar stoupá nad stromy, říkáme tomu, že lišky pečou chleba. Mokrá kůra stromů, výrazný cedr, silně potlačené citrusy, orosená tráva. Kombinaci, kterou nadšeně vítám pouze na procházkách přírodou. Lákavý je nádech pepře, ten ale odezní nesmírně rychle. Ahebbak se nemění, na mé kůži nevyvíjí a velmi rychle se vytrácí. Zůstává jen jemná stopa hořkého cedru.

Nahlásit

Hodnocení parfému Ajmal Ahebbak

Líbí se mi (28) 67%
 
Neutrální (7) 17%
 
Nelíbí se (7) 17%

Reklama


Reklama