Princess Musk

Značka:

Ajmal

Rok:

2011

Složení (ověřené)

Popis parfému:

kolekce En Vouge

  • 26.08.13

Sladká lehká příjemně ovocná vůně se sametově pižmovým základem. Voní zpočátku jako čerstvě utržená broskev, plod se sametovými chloupky na oranžovo-červeně žíhané slupičce se šťavnatou žlutou svěží až mírně pikantní dužinou. Vůně postupně taje a medovatí… v této fázi připomíná fúzi 2/3 L'Instant a 1/3 L'Instant Magic. Ostatně má s nimi i podobnou sillage a výdrž. Velmi příjemný zážitek, doporučuji:)

Nahlásit
  • 23.12.12

Pižmo a pomerančový květ, mýdlo, hladivá, tulivá, konejšivá vůně, sladká, ale lehká. Pro ty, co chtějí vonět čistotou a nepoutat na sebe výraznou pozornost, neznervózňovat okolí. Vhodné pro zaměstnání, kde jsme druhým lidem velmi blízko. Vůni okolí zaznamená, ale nebude je bušit do hlavy, bude něžným pohlazením. Výdrž výborná

Nahlásit
  • 29.02.12

EdP. Pižmo, pižmo, pižmo…prostě samé pižmo. Ale nic obyčejného - je to velmi sofistikovaná kombinace teplého pudrového pižma s pižmem studeným, lehce větrovým. Postupně se k pižmu začala přidávat nasládlá sametová směs kosatce a fialkových lístečků s fialkovým pudrem. Typově by se dala připodobnit k Nuit d´Amour (taky je v ní něco známého, jemného, uklidňujícího…).

Nahlásit

Hodnocení parfému Ajmal Princess Musk

Líbí se mi (98) 81%
 
Neutrální (19) 16%
 
Nelíbí se (4) 3%

Reklama


Reklama