Al Arabiya Al Swissriya Mukhalat Jumana
 

Mukhalat Jumana

Značka:

Al Arabiya Al Swissriya

Složení (neověřené)

turecká růže, bílá růže, broskev, šafrán, ambra, kakost

  • 23.09.12

Mukhalat Jumana nabízí směs velmi chutného se špetkou nechutného, směs nikterak neobvyklou pro orientální parfém. Kdo zná Kashkhu od stejné značky, má asi představu, o co jde. Tím nechutným je samozřejmě závan rozkládajícího se dřeva čili oud.
Zda je koncentrovaný oud věc zvyku, to je otázka. Pach rozkladu je varovný signál, takže jak v něm najít zalíbení? Zvlášť když je rozklad spojený se sladkou vůní jídla. Naštěstí je gurmánská, květinově ovocná část vůně mnohem výraznější. Ovoce má vyzrálé aroma, i když je kyselé, až trnou zuby, a proto poprášené cukrem. Sladkost je dobře provázaná s jasmínem a růží, dlouhodobě nerozhodnou mezi podobou mýdlovou a bulharským růžovým želé. Úvodní hnilobnost se rychle vyčistí a časem promění na zapařenou kůži. A až s tou tyhle okrajové, ale dost nepříjemné dojmy definitivně ustoupí květinám.
Závěr? Asi bude dost záležet na konkrétním nositeli, jak se vůně usadí a které složky převáží, svěží jasmínová část s růží a ovocem voní velmi lahodně. Bez vyzkoušení bych ji ale nedoporučovala. Jak je intenzivní, tak rychle sílu ztratí a vydrží jen pár hodin. Testovala jsem vzorek CPO.

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Arabiya Al Swissriya Mukhalat Jumana

Líbí se mi (20) 57%
 
Neutrální (9) 26%
 
Nelíbí se (6) 17%

Reklama


Reklama