Shadha

Značka:

Al Arabiya Al Swissriya

Složení (ověřené)

pačuli, hyacint, ovoce, galbanum, santalové dřevo, agar, pižmo

od 145 Kč
  • 06.08.12

CPO. Jemně růže, postupně doplněná jemnými tóny dalších květin (nikdy bych nevěřila, že hyacint může být takto pěkný). A nasládlé hladké dřevo..... Postupně začaly převažovat mýdlové tóny v podobě luxusního růžového mýdélka se špetkou vanilkového pudru zabalené do pižmového kabátku (v některých momentech probleskovalo cosi podobného No. 5 Eau Premiere). Vůně není nijak opulentní (což kytky umí - ne, že ne), je uměřená, vlastně vysloveně decentní. A taky velmi ženská - ač by měla být unisexová, na chlapovi si ji nedovedu představit (i když…kdo ví).

Až následně jsem si všimla, že ve složení je uveden oud - v tomto případě se ale oud stal absolutním vítězem ve schovávané…

Nahlásit
  • 20.07.12

Většina arabských vůní na mne působí velice uhlazeně, nesmírně delikátně, nikdy nestojí a nepadají s jedinou složkou. Tak i Shadha. Není tak průrazná a sladká jak by se dle popisu zdálo. Základní skica je jednoduchá, jemně krémová, dobře nositelná v našich zeměpisných šířkách, barvy v tónech přicházejí postupně a vytvářejí mírně nakyslou, sladkým dřevem, jemnými květinami a cedrem zaprášenou decentní kresbu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Arabiya Al Swissriya Shadha

Líbí se mi (21) 70%
 
Neutrální (7) 23%
 
Nelíbí se (2) 7%

Reklama


Reklama