Zahra

Značka:

Al Arabiya Al Swissriya

Složení (ověřené)

HLAVA: orientální ovoce
SRDCE: růže, jasmín, měsíček, mimóza, šafrán, bobule, konvalinka

ZÁKLAD: oud, santalové dřevo, vetiver, vanilka

Kategorie:

květinově ovocná

  • 22.09.14

Žůžo. Hned se mi vybavila ochutnávka exotického ovoce, když se vrátili přátelé z Asie. Není to evropské ovoce sladkého stylu, tohle je jiné. Takové suché, zemité. Nejspíš měsíček. Mísí se s omamnou mimosou. A teď nekecám- sběhly se mi při očichávání sliny :D

Nahlásit
  • 31.10.12

CPO. Sladce květinová vůně mimózového nektaru s ovocnými tóny, z nichž dominuje nedozrálý ananas. A vše korunuje lehoučký kořeněný poprašek, ve kterém se prolíná jemný šafrán a ještě jemnější molekuly dřevitého oudu. Vůně teplá až vysloveně hřejivá a zvláště vhodná do chladu.

Nahlásit
  • 22.11.11

Swiss Arabian – Zahra aneb „utajené pudy, vytáhnou tě z nudy“

když jsem ji zkoušela poprvé, tak jsem ji ohodnotila jako sladce ovocnou mimózovku s měsíčkem a lehce arabským podtextem, jako je pár molekul oudu, jenže to byly jen dvě třetiny vůně, poslední třetina bylo něco, něco, no něco, co …já nevím…je tam něco divného. Ale i tak se mi vůně moc líbila. Vzorek jsem odložila, následovalo další testování za několik dní. Asi při třetím testu mi to scvaklo. Doufám, že to nevyzní nějak divně a nemyslím, že by to tu vůni mělo nějak shazovat, ba naopak, myslím , že je to při správném užití rajc, jak blázen. Ta poslední třetina je vůně čisťounké, vzrušené p-čky. Nevím na kolik budu objektivní, páč jsem na chlapy, ale je to vůně vášnivého sexu. Až mě to zarazilo, jací jsou ti arabové hanbáři. Sladká kytice květin a mimózy položená mezi roztažené nohy. Nezbývá než podrobit testu nějaké muže, samozřejmě kvůli objektivitě.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Al Arabiya Al Swissriya Zahra

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Al Arabiya Al Swissriya Zahra

Líbí se mi (37) 71%
 
Neutrální (10) 19%
 
Nelíbí se (5) 10%

Reklama


Reklama