Mena

Značka:

Al Haramain

Složení (neověřené)

HLAVA: borovice
SRDCE: santalové dřevo, šafrán

ZÁKLAD: santalové dřevo, ambra

Popis parfému:

Chic Collection

Kategorie:

orientální

od 585 Kč
od 919 Kč
  • 17.07.12

Arabská cukrovinka.
Magnolie s ylangem zašly do krámu s vonnými tyčinkami a kořením, tam se vyválely v medu a za chvíli se k nim přidala i vanilka.
Aby z takové sladkosti nebolely zuby, dorazil za chvíli oud a rychle usměrnil všechny zúčastněné dámy do vyvážené hořkosladké podoby. Tohle je pravověrný orient, žádný styl Go west.
Vůně se povedla a flakonek taky nádhera.

Nahlásit
  • 05.07.12

Sladká koketérie.
První dotek Meny se nese ve jménu nahořklé dřevitosti. Maska drsné dámy, s níž si herečka zakryla svou skutečnou tvář. Nic než maska ovšem! Kolik mistrovství musí být obsaženo v partu skvělé herečky, aby se stal její přirozeností? Každá kapka Meny skrývá odpověď na toto tajemství. Zda vám však bude odhaleno, je pouze na vás.
Hořkost úvodních tónů se pomalu vytrácí před jemným sladce balzamickým akordem. Chvíli se herečka líně protahuje a snad pouze jiskra v tmavých mandlových očích může být odhalením, že lenošivá ospalost je také hrou. Po dlouhé minuty je obecenstvo součástí toho zpomaleného plynutí času, smyslnost se stává veličinou … dotýká se vás … vdechujete ji … es vuestra la vida!
Náznak úsměvu rozvlní hereččiny rty a je okamžikem proměny. Jakoby samo bytí dostalo jiný náboj. Čas se opět stal vládcem svého plynutí a rozběhl se, aby přinesl rozechvělé veselí a také dotek nečekané nevinnosti. Růžová poupata se rozvila a sladkou vůní dávají světu na obdiv svou dospělost.
Příslib hříchu sklouzl k hereččiným nohám jako temný závoj. Obecenstvo před sebou vidí dívku, jíž je něha snad samotnou aurou.
Mena hraje svůj part v duchu sladké koketérie. Dřevitý akord zůstává její součástí po celou dobu, ovšem o své se hlásí také proslazený nektar květin a ve velmi jemných nuancích lze zachytit smyslnost pižma.
Kolik masek má život sám?
A kolik herců hraje svůj part?
Ptám se a zároveň odpovídám,
nač to vědět?
Vždyť sám život je maskou i jevištěm,
je partem všem … nám.
(Dalia 5.7.2012)

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Haramain Mena

Líbí se mi (22) 79%
 
Neutrální (3) 11%
 
Nelíbí se (3) 11%

Reklama


Reklama