• 10.03.14

CPO. Začátek je v podobě teplého dřevitého (velmi uhlazeného) oudu, impregnovaného úžasnou dezinfekčně-tinkturovou ambrou a ozdobeného suchými rudými růžemi. Kolem se vznáší jemný mýdlově-šafránový prach. Velmi sytá a výrazná vůně je v závěru odlehčená ledovým pižmem. Velice povedená vůně, která může směle konkurovat arabkám v podstatně vyšších cenových relacích. V databázi je vedena jako pánská, ale je to ryzí unisex.

Nahlásit
  • 01.06.13

Byla jsem zvědavá na údajnou podobu s Red Aoud od Montale. Dala jsem si na každé zápěstí jednu. Zkraje se tedy nepodobají vůbec, Aseel je hodně mýdlová, připomíná mi spíš Amber Oud od Rasasi.Red aoud má zezačátku výrazný dřevitě oudový akcent, líbí se mi víc, resp. žeru ho, je to moje velká láska, takže chudák Aseel má laťku někde ve výšinách. Nicméně - po cca 10 min. změna - obě vůně si jdou naproti. Zatímco Montaleho oud postupně zjemní, Aseel ubere na mýdle, víc zesládne a zambrovatí. Po cca půl hodině si jsou opravdu blízko, ale mýdlovost na straně Al Rehab a dřevitost, ke které se přidají krásné gurmánské tóny, na straně Montale, přetrvávají. Sumasumárum, za mě rozhodně 1:0 pro Montale, ovšem poměr cena - výkon (vzhledem k výdrži díky olejové konzistenci Aseel) jsou plus na straně Al Rehab.
Jinak představa, že by tuhle věc nosil chlap, je pro mě docela sci-fi, jako u spousty dalších „pánských“ arabek. Možná chlap, který má problém s identitou. Oholit kníra, přidělat prsa, make-up, Aseel - a jde se na flám :-).

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Rehab Aseel

Líbí se mi (7) 70%
 
Neutrální (1) 10%
 
Nelíbí se (2) 20%

Reklama


Reklama