Alex Simone Encore Un Peu
 

Encore Un Peu

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Alex Simone

Rok:

2017

Složení (ověřené)

HLAVA: rostlinný džus, rebarbora

SRDCE: fialový kosatec, cedr

ZÁKLAD: guajakové dřevo, santalové dřevo

Popis parfému:

Zastavte čas a ponořte se do kouzel noci a rozmarů s parfémovanou vodou Encore un Peu Alex Simone. Jedinečné spojení šesti parfémovaných vod vás přenese na pláž slunné francouzské riviéry a omámí vás nezapomenutelnou, až hypnotickou vůní. V prvních minutách vás okouzlí spojení rebarbory a vzácných rostlinných šťáv. Následně vás zahalí kombinace vůně kosatce a cedrového dřeva. Nakonec vaše smysly omámí vůně santalového dřeva a dřeva gaiac. Vyzkoušejte parfémovanou vodu Encore un Peu Alex Simone, která v sobě nepostrádá špetku drzosti a elegance.

Balení: 30 ml, 50 ml, 100 ml

Kategorie:

květinově zelená

Recenze: Encore Un Peu

 • 11.11.19

Vždy som bola milovníčkou ťažších, drevnatých vôní, nikdy som si však neprišla na chuť unisex vôňam. Encore Un Peu ma však maximálne prekvapil. Keď som ho dala vyskúšať partnerovi, neverila som, že parfém, ktorý sa hodí ku mne, môže príjemne voňať aj na partnerovi. Čo sa týka samotnej vône, len ťažko ju viem a vôbec môžem hodnotiť. Je to jedna z mojich najzložitejších a najvýraznejších vôní, aké som kedy mala. Encore Un Peu skrýva v sebe šťavnatú ženskosť z rebarbory, zároveň elegantnú mužnosť zo santalového dreva. Vôňa je výrazne rastlinná, zároveň teplá a výnimočná. Mám pocit, že vôňa je tak pestrá, že na každom človeku vonia úplne inak.

Nahlásit
 • 11.11.19

Encore un Peu od Alexeje je „svůj“. Těžko jej přirovnat k něčemu podobnému. Cedr a santalové dřevo je přesně to, do čeho se chcete v zimě zabalit. Teplý dřevěný a zemitý základ jehož těžkost trochu kypří kosatec. Ale nemusíte se bát, žádná tuctpvá květinovka se z parfému nerozvine, kosatec jendodá ženskost a trochu lehčí tóny. Je intenzivní, ale rozhodně ne obtěžující. Díky jeho zvláštní kombineci, která se i po rozvinutí drží své osobitosti, jej okolí rychle registruje a často chválí. Mě zas baví, že jej vnímám opravdu celý den a nestává se mi, že bych ho přestala cítit. Doslova aromaterapie.

Nahlásit
 • 07.11.19

Po dlouhé době jsem se zamilovala do vůně, hned mě uchvátila a baví mě, jak se během dne mění. V prvních chvílích jsou to spíš květinové a rebarborové tóny, výrazné, ale svěží. Nejvíc se mi líbí po delší době, kdy už lehce doznívá a občas ke mně zavane sladký dřevitý tón, který hřeje, navozuje příjemné pocity a radost ze života.

Nahlásit
 • 06.11.19

Parfémy rozlišuji na ty, které mi voní a na ty, které nikoliv. Tato vůně se jednoznačně, na první, druhý i xtý pokus, řadí do té první kategorie. …dokonce to vypadá, že se tento parfém, který vnímám jako zemitý a elegantně přirozený, stane pro mě vůní číslo jedna! :-) Parfém je velmi intenzivní při prvním stříknutí. Časem se vůně příjemně rozkládá a hodí se na denní nošení. Vydrží velmi dlouho (na šatech snad věčnost :-) ). Vůně je to ale hodně typická, rozhodně nekupujte „zajíce v pytli“ a jděte si ji před koupí ovonět a vyzkoušet (a zamilovat se ;-) ).
Má krásný, skoro minimalistický flakónek - to mi vyhovuje.

Nahlásit
 • 04.11.19

Můj zážitek z téhle vůně je velmi neobvyklý. Nejdřív mě praští do nosu intenzivní zelená svěžest, s každou další vteřinou se ale ukazuje, že to tak „jednoduché“ nebude. Do naivní a povzbuzující „zelené“ se nejdřív začne plíživě přidávat dřevo. Když už váhám nad tím, jestli je ta vůně opravdu určená něžnému pohlaví, přijde kosatec. Ten prudkost zelených tónů a intenzitu dřeva krásně obalí a příjemně mě pohladí. Po pěti minutách přetrvává už jen květinová vůně a v pozadí santalové dřevo. O hodinu později už je pro mě těžké postřehnout, že nějaký parfém vůbec mám. Dojíždějící dojem si totiž už vůbec není podobný s dojmem prvním. Přetrvává jen zklidňující dřevěný základ a po prvních dvou fázích vůně ani památky. Tahle vůně je skvělá na podzim na povzbuzení a pohlazení.

Nahlásit
 • 30.10.19

Vůně dřeva je hlavně na začátku intenzivní a uklidňující. Postupně jí potlačí svěžejší rebarbora, která dodává vůni lehce ovocný podtón. Je to spíše denní vůně, pro mně originální kombinace. Na první stříknutí je silnější, ale pak tóny splynou v příjemný zážitek.
Flakón je jednoduchý, průhledný, tak trochu kategorie neuraazí/nenadchne. Malinko mně rozčiluje černá stužtička, která mi vadí při aplikaci vůně.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené unisex parfémy

Mandragore Annick Goutal

 • Krevetka. Ev. ohodnotil/a
 • 264 hodnocení 13 recenzí

1270 Frapin

 • Arome renet ohodnotil/a
 • 165 hodnocení 12 recenzí

Eau Parfumée au Thé Rouge Bvlgari

 • estelle ohodnotil/a
 • 216 hodnocení 11 recenzí

Ninfeo Mio Annick Goutal

 • mmaat ohodnotil/a
 • 156 hodnocení 11 recenzí

Ambre Sultan Serge Lutens

 • Petra Psavá ohodnotil/a
 • 203 hodnocení 11 recenzí

Chergui Serge Lutens

 • Petra Principiante ohodnotil/a
 • 302 hodnocení 11 recenzí

O značce Alex Simone