Ambregris Ambre et Diamant Noir
 

Ambre et Diamant Noir

Značka:

Ambregris

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, estragon, levandule, šalvěj, neroli
SRDCE: jasmín, růže, kosatcové máslo, pomerančový květ, žonkyla, ylang-ylang

ZÁKLAD: kumarin, benzoin, vanilka, pižmo, santalové dřevo, pačuli, větvičník, cibet, kastoreum, ambrein

  • 12.02.14

Jistá vzdálená spojitost s diamantem se dostaví pouze na začátku, kdy ostrý závan aromatické levandule a dalších bylinek doprovází ledově chladné kovové tóny. Za bylinkami už si to šine hořký pomerančový květ s živočišným jasmínem.

A pak je tu vážně Ambra di Luna 8o , kterou proklamovala slečna mudžahedýnová :D . Tedy není stoprocentní, chybí tomu ten nádherný mléčný mysorský santal, tenhle je suchý, „obyčejný“. Ale ty kožené a živočišné tóny kastorea a „marmeládově“ sladká ambra, to je Ramón jak vyšitej :palec: .

Ovšem znovu podotýkám, zde je santal suchý a jemně kořeněný. A nad vším se vznáší oblak pudrově pryskyřičnatých, zemitých a chladných „sametových“ tónů chypre.

Nahlásit
  • 02.10.13

Uzemnila mě. Tvářila se, že z ní bude nějaká nepříčetná chyprovka, kde se pere bylinná zeleň s neroli a směsicí zahradních kytek, ale vyklubala se z ní Ambra di Luna s krásným větvičníkem. A to větvičník ve vůních zpravidla neoceňuju. Spolupráce je to obdivuhodná a přestože složení uvádí pár velmi zrádnejch živočišnejch ingrediencí, podle mýho se milovnice ambrovek nemusí ničeho obávat. Kvalitní a vrstevnatá vůně pro ty, kteří si potrpí na poctivý starosvětský vůně.

Nahlásit

Hodnocení parfému Ambregris Ambre et Diamant Noir

Líbí se mi (5) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama