Dia pour Femme

Značka:

Amouage

Rok:

2002

Složení (ověřené)

HLAVA: fík, brambořík, bergamot, estragon, šalvěj, fialkové lístky
SRDCE: květy broskve, růžový olej, pomerančový květ, pivoňka, kosatec

ZÁKLAD: bílé pižmo, kadidlo, vanilka, heliotrop, cedr, santalové dřevo, guajakové dřevo

Parfuméři:

Ellena Jean Claude

Kategorie:

květinově aldehydická

  • 17.10.14

Amouage - Dia Women
aneb královna bohyně přichází
Aldehydový klenot…. Není to ryzí aldehydovka, je to aldehydová pižmovka, jemné bělostné kouzlo, hedvábné a propracované do nejjemnějších detailů……..je to Tádž Mahal mezi vůněmi i s tou opalizující změnou barev během dne, stejně jako tato stavba.
Aldehydy s mošusem drží strukturu vůně, ve které jsou vetkány růže , pivoňky, broskvové květy a heliotrop, nikde nic nevyčnívá, ani nedrhne, vše je vyvážené a mistrovsky propracované ………..svým způsobem je to velmi nenápadné………luxusně nenápadné, že to ani není skoro vnímatelné jako vůně…..jste to vy……splyne s vaší kůží a je to vaše součást……..vaše nenápadné, luxusně všepřezírající sebevědomí, vysvobozující vás od mrzkého všedního plahočení……….krá­lovna bohyně ve vás :-)

Nahlásit
  • 07.03.14

Vnímám především pižmo, santal a kadidlo, které však vůbec není čpavé. Celkově vůně působí příjemně a jemně. Žádná složka nevyčuhuje, tvoří hezký kompaktní celek. Celkový dojem je čistá půdrová vůně s velmi jemným mýdlovým nádechem. Výdrž na mé pokožce nic moc. S ohledem na cenu se bez ní obejdu.

Nahlásit
  • 07.02.12

Z velkého množství složek jednotlivé složky nelze vyčenichat. Celá vůně jako jeden celek, květinový a pudrový. Výrazné je také mýdlo, které ze začátku jako kdyby štípe, poté se ubere ústraní dodává vůni čistotu a honosnost.
Je elegantní, čistá, mýdlové, ale až tak neuchvátí. Tolik peněz bych za ni nedala. Existuje spousta jiných (levnějších) vůní v podobném duchu.

Nahlásit
  • 08.10.11

Klasická, luxusní vůně, růže s mírně mýdlovým vyzněním, lehce zapudrovaná a doplněná řadou dalších květů… Je jako když si přivoním k pestrobarevné kytici, kde růže je královnou, ale nedominuje, nestrhává na sebe pozornost za každou cenu. V základu podkreslená velmi dobře namíchanou směsicí dřeva, pižma, s kapkou vanilky a kadidla. Vůně čistá, romantická, ale přesto nepřehlédnutelná a se skvělou výdrží.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Amouage Dia pour Femme

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Amouage Dia pour Femme

Líbí se mi (112) 83%
 
Neutrální (21) 16%
 
Nelíbí se (2) 1%

Reklama


Reklama