Amouage Journey Woman
 

Journey Woman

Značka:

Amouage

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: meruňka, vonokvětka, jasmín, muškátový oříšek, kardamom

SRDCE: jasmín sambac, mimóza, med, cedr

ZÁKLAD: tabák, šafrán, vanilka, ořechová tráva, pižmo

Kategorie:

květinová, orientální, orientální - kořeněná

  • 09.10.14

Když smícháte půl na půl Opus VIII a L´Artisanův Traversee du Bosphore vznikne Journey.
Journey i Opus VIII vznikly v jednom roce, letos, v roce 2014. Opus VIII je dost nesnesitelná, ohavně syntetická záležitost, která vznikla pravděpodobně , když Alláh nebyl doma, ani u Amouage a firma povolala k tvorbě dva patlaly jako je Pierre Negrin a Richard Herpin, ti se radostí z nového angažmá zřejmě spolu opili a vzniknul Opus VIII - vůně která byla inspirována dialogem mezi iluzí a realitou……to sedí …….Pierre s Ríšou ji museli mít jak z praku.
Jak to napravit??? Z přebytků nestravitelné osmičky tedy vytvoříme něco stravitelnějšího. Dáme do toho něco medového, sladce tabákového s trochou mošusu…….. Třeba se Bertrand Duchaufour nebude zlobit, když si půjčíme cisternu Traversee du Bosphore……..no a kdyby, tak mu nabídneme angažmá.
Journey se docela povedla, syntetický jasmín z osmičky sice mírně prosakuje, ale osmantus to pěkne zahladí, pak muškátové oříšky s medem a špetkou kardamomu doplněné trochou nasládlého tabáku a šafránu. Medově tabáková pikantní bílokvětinovka, dost dobré………..a pak, že se z exkrementu bič neuplete :-)

Nahlásit

Vlastnosti vůně Amouage Journey Woman

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)

Hodnocení parfému Amouage Journey Woman

Líbí se mi (21) 68%
 
Neutrální (7) 23%
 
Nelíbí se (3) 10%

Reklama


Reklama