Songes

Značka:

Annick Goutal

Rok:

2006

Složení (ověřené)

absolutní ylang-ylang, plumérie, absolutní jasmín, absolutní vanilka

Parfuméři:

Doyen Isabelle

Kategorie:

květinová

od 1789 Kč
  • 08.04.15

Tohle je pecka.
Poprvé jsem vůbec netušila, cože to v tom úžasném flakonu je. Květiny,med? Vanilka? Byla jsem ale uchvácená a chycena do sítí této slaďounké vůně.
Když jsem si dopřála odstřik a poprvé se doma v klidu navoněla, už jsem měla jasno. Jasmín! Hodně jasmínu, nekonečný jasmín, sladký, omamný v kombinaci s ylang-ylang a vanilkou je to opravdu sladký a dech beroucí odér, balzám na duši.
Songes vás zahalí do nekonečně držící jasmínové extáze, která vás ochromí a bude nutit stále čichat a vnímat tu nádheru, přenese vás do jasmínové zahrady v teplý podvečer, kdy jasmín o sobě dává nejvíce vědět.
Pro mě naprosto luxusní vůně!
Ani po několika hodinách vás nezklame. Zanechá po sobě jemnou sladkou stopu, která na oblečení vydrží několik dní.

Nahlásit
  • 04.04.13

Velmi opojná, výrazná,ale také dlouhotrvající vůně převážně ylang-ylang…
Je velmi elegantní a ženská. Po navovění se trochu stáhne,ale jak jsem přišla do tepla začala pracovat. Jako když rozdmýcháváte plamen a najednou jí bylo všude možná až trochu moc.
Kdo má rád sladké, těžší,klasicky vonící parfémy,přijde si na své. Milovnice svěžích lehkých vůní bude možná trochu terorizovat.
Přes to ,jak je vůně hlasitá a omamná se mi líbí,ale použití vidím spíš na zimu a s aplikací opatrně.

Nahlásit
  • 03.02.12

Smyslná, optimistická, bezstarostná. Zpočátku velmi intenzivní, opojná, květinová sladkost. Připomíná mi vůni včelího úlu (včelí vosk, med, pyl…) nebo louku s rozkvetlými pampeliškami. Také nedělní čerstvě upečenou bábovku. Po cca 4 hodinách vůně ztrácí na intenzitě, květiny ustoupí a zbyde vanilka.

Nahlásit
  • 09.07.11

Zběžné přičichnutí - náběh na typické bílé kytky, no a?
Jenže pak si mě omotá kolem prstu jasmín nejjasmínovatější - no dobře, zatím to vypadá pěkně, jestli se v podobném duchu ponese i zbytek, přijímám výzvu. No a potom - když už si myslím, že číšník zapomněl donést dezert, tak přijde. Ylang. Ylang, kvůli kterému jsem vyměnila No. 19 EDP za No. 19 EDT, ylang, který mi otrávil Amber Ylang-Ylang natolik, že jsem ji musela utratit. Tak přesně tenhle ylang dělá ze Songes geniální výtvor. A s každou minutou, kdy přibývá krémové vanilky, je neodolatelnější a neodolatelnější. Žádná umělá hmota, žádné banány. Songes není nikterak komplikovaná vůně. Je přímočará a rozvoní se dost rychle. Jako odpočinek od orientálek, gurmánek a vůbec pecek všeho druhu nejlepší možná volba.

Nahlásit
  • 19.01.11

mne vonia ako voskovky :D

Nahlásit
  • 03.07.09

Songes ve verzi edp (červená barva) je pěkná vůně…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Annick Goutal Songes

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)

Hodnocení parfému Annick Goutal Songes

Líbí se mi (143) 69%
 
Neutrální (39) 19%
 
Nelíbí se (26) 13%

Hodnocení odbornice

  • 13.11.07

Dnes jsem se konečně dostala k otestování Songes, na kterou jsem se těšila. Poslední dobou (no, ono už je to déle) mě přitahují silnější, ideálně zároveň komplikované, originální nebo rovnou divné vůně; vzorek Songes jsem dostala od člověka, jehož choutky slibují právě takové zážitky. Proto jsem se na ni velmi těšila. Aniž bych předem znala...

číst více

Reklama


Reklama