Annick Goutal Un Matin d'Orage
 

Un Matin d'Orage

Značka:

Annick Goutal

Rok:

2009

Složení (ověřené)

gardénie, sicilský citron, asijská máta, zázvor, magnólie, arabský jasmín, champaca

  • 27.11.13

Gardenie je krasna. Ukaze se plne az po chvili. Ze zacatku citim takovou odpornou zelen. A trochu ovoce. Bude to asi tedy ten citron, jak jsem si precetla. Je to prapodivne, ale ze zacatku mi ta vune proste pripomina Pinacoladu (ale v te je prece ananas:-). Po usazeni vune se dockate nadherne bile gardenie. Ale ten zacatek neprekousnu.

Nahlásit
  • 09.09.13

Asi mi chybí fantazie - ale tato vůně nebude tím, co by ji probudilo.. vzpomněla jsem si jak mi doma kvetla gardénie, jenže křehkost květiny „naživo“ jsem nezaznamenala.
Bouřka? Ráno? … hm. Pro mne bílá vůně a potvrzení toho, že jí podobné se mi líbí - ale na někom jiném než na vlastní osobě. Výdrž však má mocnou…

Nahlásit
  • 25.07.13

Ihned po nanesení na kůži je velmi svěží a příjemná, květinová, orosená. Po chvilce se začne vynořovat uvedený zázvor a snad nastrouhaná citronová kůra a poté i máta. Ale jedná se podle mého o mátu čerstvě utrženou, tedy ostře vonící. Suchá voní jemně a sladce. Vůně se proměňuje a chvilkama je skoro bych řekla nádherná, tak jak slibuje recenze a chvilkama je tak pronikavě ostrá, že mě z ní bolela hlava. Nakonec se ustálí do příjemně chladné, rozhodně ne sladké, řekla bych hořkosvěží silné vůně. Škoda, že z ní cítím takový ostrý tón, kvůli kterému už si ji asi víckrát nekoupím. Nejlépe se vyjádřil syn… voní to hezky, ale zdálky. Podotýkám, že nikomu se na mně nelíbila. Do momentálně panujících veder vřele doporučuji, rozhodně „nelepí“ a neunaví.

Nahlásit
  • 15.04.12

Podľa všetkého by mala byť môj typ, ale … Meno sedí s vôňou na 100%. Ihneď po nanesení sa objavila čerstvá nádherná gardénia. Po 5 sekúnd došla aj búrka: chladná ako vzduch vo silnej búrke, tvrdá a nepríjemná ako spálený asfalt. Tieto dve časti striedavo miešajú, chviľku nádherne, chviľku neznesiteľne a na koniec búrka vyhrala a zostala večne aj po umytí. Vzorka nebola pokazená, testovala som viac krát aj z iných zdrojov, asi si nerozumieme po chemickej stránke.

Nahlásit
  • 21.01.11

Zaregistrovala jsem, žě některé z nás vidí vůně jako barvy, já spíš jako hudbu. U tohoto mého miláčka mě napadá jen a jen tato Amélie http://www.youtube.com/watch?…

Nahlásit
  • 02.04.10

zpočátku stopy vyšlapané v čerstvé jarní trávě s krůpějemi ranní rosy citrusů, brzy pak tam najdeš poklad - jemnou skromnou ale nesmírně příjemně vonící čistě bílou svěží kytičku (asi konvalinku), vydrží dlouho vonět (na svěženky)

Nahlásit

Vlastnosti vůně Annick Goutal Un Matin d'Orage

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Annick Goutal Un Matin d'Orage

Líbí se mi (56) 56%
 
Neutrální (27) 27%
 
Nelíbí se (17) 17%

Reklama


Reklama