Acqua di Giò pour Homme

Značka:

Armani

Rok:

1996

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, neroli, zelená tangerinka
SRDCE: jasmín, devaterník, rozmarýn, tomel
ZÁKLAD: pačuli

Kategorie:

květinově zelená

od 29 Kč
od 1059 Kč
od 1894 Kč
  • 04.02.15

Acqua di Gio… to je šplouchnutí mořských vln do nosu, nasátí této svěží vůně vás přenese přímo do středomoří na ostrov kde chataří Giorgio Armani. Lehké vodní tóny se mísí s jasmínovými okvětními plátky, omamné neroli je v harmonii s rozmarýnou a pačuli. Lehká vůně plná větru a vody je jako stvořená pro svobodného, divokého, mysteriózního muže.

Nahlásit
  • 31.12.12

„Vůně pro silného, svobodného a divokého muže“, tak pravil slogan. Ale která není? :) Stejně jako dámská verze, je i pánská Acqua di Giò napěchovaná složkami, výsledek je ale svěží a výrazný. Jako cílovou skupinou bych viděla mladší ročníky (viz pekáč buchet v reklamě :). Cítím hlavně vodní tóny, podbarvené kořením v dostatečně výrazné, ale nijak zničující intenzitě. Už při prvním pokusu se mi líbila, což se mi u pánských vůní nestává, připomínala mi totiž mou milovanou Versace pour Homme – a složení je opravdu v lecčems podobné. Acqua di Giò je jen víc svěží a celkově lehčí.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Armani Acqua di Giò pour Homme

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Armani Acqua di Giò pour Homme

Líbí se mi (118) 78%
 
Neutrální (25) 17%
 
Nelíbí se (8) 5%

Hodnocení odbornice

  • 31.07.07

Příjemná, svěží vůně se zelenými a mořskými tóny. Ani ke konci příliš nezesládne. Není přehnaně extravagantní, je lehká, hodí se do teplého počasí.

číst více

Reklama


Reklama