Emporio Armani She

Značka:

Armani

Rok:

1998

Složení (ověřené)

heliotropin, Květiny, mandle, vanilkacedr

Parfuméři:

Andrier Daniela

Kategorie:

citrusově květinová

od 898 Kč
  • 27.04.17

Armaniho som si kupovala na základe recenzií a vôbec som to neoľutovala. Áno, ako tu už bolo spomenuté, je to niečo na štýl Naomi Campbell klasickej tej prvej hnedej a Naomagic, ale keďže som mala rada obe vône, tak sa mi to trafilo do vkusu. Vôňa je sladká, príjemná a ja osobne sa s ňou cítim zrelaxovaná. Nie je to žiadny bolehlav ani nič podobné.

Nahlásit
  • 01.01.11

Znala jsem jí pouze jako imitaci v době jejího vzniku, tehdy jimi byl trh zaplaven. Až nyní díky jedné dobré Arome dušince jsem se dostala k originálu, doteď jsem si myslela, že jí důvěrně znám, je přece tak zprofanovaná, ano ten charakteristický studený mandlovo-vanilkový základ tam byl, ale vůně je daleko komplexnější, cítím mandarinky a další svěží složky, které vůni provázejí celou dobu. Je to vůně intenzívní, ale žádný zabiják.Chtěla jsem si pořídit pouze malé množství na navození nostalgických vzpomínek na konec 90-tých let, s tím, že by se mi brzy omrzela, nakonec jsem zakoupila 100 ml od další dobré Arome dušinky :-) a já jsem se zamilovala, nosím často, je mi v ní skvěle,stříkám si jí na peřinu před spaním, jsem s ní pořád.Typově bych zařadila k Diesel Feminine ++ (ta je sladší, více mléka na úkor mandlí, ale cena hmmm skvělá) a ke Kenzo Amour (tam není ovoce a naopak je kouř). Pokud tato se vám zdá přespříliš intenzívní zkuste její mladší sestru Emporio WHITE She.

Nahlásit
  • 25.09.10

Silně mi připomíná Naomagic od Naomi Cambel:-(

Nahlásit
  • 24.08.10

Sladké, natožpak vanilkové, vůně rozhodně nevyhledávám, Ale jsou výjimky, které toto pravidlo potvrzují - a Emporio Armani She patří mezi ně. Vanilková sice je, ale vanilka není sladká, spíš se sametově prolíná s mandlemi, trochou květeny a hlavně dřevem. Taková uklidňující a pohodová vůně.

Nahlásit
  • 16.02.10

Krásná svěží vanilka , ze začátku je citrusová , rozvoní se celkem rychle a já cítím sladkou vanilku s příměsí mandlí a nějakého dřeva , vysledek opravdu úžasný . Stále mě láká si ji znova připomenout .Vřele doporučují vyzkoušet milovnicím vanilkových vůni i těm co vanilku nemusí .

Nahlásit

Vlastnosti vůně Armani Emporio Armani She

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Armani Emporio Armani She

Líbí se mi (149) 70%
 
Neutrální (45) 21%
 
Nelíbí se (18) 8%

Reklama


Reklama