Armani Privé Rose Alexandrie
 

Privé Rose Alexandrie

Značka:

Armani

Rok:

2008

Složení (ověřené)

bergamot, italská mandarinka, neroli, mimóza, růže, vanilka, benzoin

od 3149 Kč
od 5739 Kč
  • 02.10.16

Růže v parfému mě vždy potěší. Na druhou stranu ale připouštím, že je v tomto směru dost obtížné přijít s něčím, co by milovnice a nositelky (ba i milovníky a nositele) vůní obsahujících růži překvapilo, nadprůměrně zaujalo, neřku-li posadilo na zadek. Ani Armaniho tanečky kolem růží znovuobjevení Ameriky nepřinesly. Začátek mi připomněl skleněný džbán naplněný vodou, ve kterém plavou plátky růží, mimóza a kolečka citronu a mandarinky. Je to osvěžující, příjemné, vlahé … a tak nějak moc krotké. Ani v dalších fázích vůně na osobitosti příliš nezapracuje, i když nesmělé vykouknutí pryskyřice jí určitě prospěje. Citrusové tóny se ztrácejí, ve vůni vnímám něco jemně dřevitého (ačkoliv ve složení nic takového není). Sladkost je pouze okrajová, ale ona vlastně celá vůně je spíše dotekem, vzpomínkou, připomenutím něčeho …. Navoněná tímto parfémem určitě nevyvoláte intenzivní větrací manévry. Jako dárek – inu proč ne, když chcete za tento růžový závoj dát tři tisíce.
Moje rose fatale voní úplně jinak, co si budeme povídat …

Nahlásit
  • 03.05.12

Prvé dve minúty je to hrsť čerstvých kvetov ruže a mimózy naložených do sladkej citrónovej šťavy. Hneď potom vytvorí okolo nositeľky sladučkú ružovú hmlu. Nekomplikovaná a jemnučká vôňa. Takto si predstavujem, že vonia princezná z rozprávky.

Nahlásit
  • 26.10.10

Začátek nic moc - taková poněkud fádní sladce citrusová svěženka. Ovšem po rozvonění lehce svěží jasmín, postupně přecházející do sametových plátků růžových růží s jemným benzoinem. Lehká příjemná vůně, skoro relaxační…

Nahlásit

Hodnocení parfému Armani Privé Rose Alexandrie

Líbí se mi (48) 69%
 
Neutrální (17) 24%
 
Nelíbí se (5) 7%

Reklama


Reklama