Christian Lacroix Rouge

Značka:

Avon

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: bílý pepř, pomeranč, červená pivoňka
SRDCE: vonokvětka, květ švestky, leknín
ZÁKLAD: kašmírové dřevo, pačulipižmo

Parfuméři:

Benaïm Carlos, Le Guernec Laurent

  • 27.01.16

Nedokážu to vysvětlit, ale tato vůně ve mně už roky vyvolává optimistickou náladu. Jednu dobu jsem si nosila i miniaturku v kabelce, abych si mohla začichat, kdyby mi bylo blbě. Po nastříkání je trochu uřvaná, šťavnatá, bublinkově pomerančová a v uzavřené koupelně se z toho zatočí hlava, ale po chvíli vyprchá a prolne se v kompaktní auru výraznější květinové vůně s jakýmsi až skoro čajovitým ocáskem, co vydrží několik hodin (u sebe ji mám raději na kůži, ale drží se jak klíště i na oblečení a proleze celým šatníkem).
Souhlasím s oranžovo-zlatou vizualizací u Ady, pocitově mi k tomu sedne víc než rudá. S přibývajícími hodinami se mění do hnědava, závěr je nevtíravě zemitě-pačuliovitý, ale tak hezky, mile. Je to velmi příjemné i na konci, což o mnoha svěženkách říci nemohu. Docela hodně lidí na ni pozitivně reaguje, má potenciál se líbit (hlavně v srdeční fázi).
Ve vývojové řadě jsem dále pokračovala k Elizabeth Arden - Red Velvet, která je trochu více čajová, sušší, nostalgická až zatuchlá a mnohem méně holčičí.

Nahlásit
  • 04.06.14

Po pravdě je to moje nejmilejší vůně. Drsná i jemná zároveň. Na mojí pokožce naprosto super.
Voní jako pepř, vlhká louka a dřevo.

Nahlásit
  • 23.06.12

Přišla jsem k ní náhodou, tchyně rozdávala vůně, co dostala darem a nelíbily se jí. Vesměs to vše byly Avon/Oriflame/dro­gerie vůně, tato mě na první očichání zaujala nejvíc, i když ohromení nepřišlo. Zpočátku je vůně dost pepřová, ale doufala jsem, že se později rozloží lépe. A měla jsem štěstí- na mé kůži se rozloží krásně květinově (opravdu cítím tu kvetoucí švestku) s trochou dřevěného finiše. Hodně ji na mě ostatní chválí a když řeknu, že je to Avon voňavka, dost se také diví, vyznívá totiž luxusněji. Každopádně doporučuji vyzkoušet na kůži a dát jí chvíli šanci na plné rozvinutí.

Nahlásit

Hodnocení parfému Avon Christian Lacroix Rouge

Líbí se mi (38) 54%
 
Neutrální (17) 24%
 
Nelíbí se (16) 23%

Hodnocení odbornice

  • 21.11.08

A máme tu do třetice spolupráci Avonu se známým jménem. Recenzi na Flower a U by Ungaro jste si už mohli přečíst, teď došla řada na Rouge. Přiznám se, že se mi moc nelíbila, ale přijde mi lepší než nešťastné řiďoučké a předražené U. Rouge bychom mohli strčit do parfumerie - mezi Chanely sice ne, ale mezi další Lacroixe klidně - a nikdo by nic...

číst více

Reklama


Reklama