Far Away Dreams

Značka:

Avon

Rok:

2010

Složení (neověřené)

tropické ovoce, syté květiny, ambra, sluncem prohřátý santal

  • 01.09.15

Áno, súhlasím. Syntetické ovocie v úvode je neprekonateľné. Miestami sa mi pri očuchávaní na ruku dvíhal žalúdok. Po rozvinutí začala byť celkom pekná, sladká a vanilková, ale ten úvod som fakt nerozdýchala a tak sa stala adeptom na jednu z najhorších smrádkov. Aj po vydrhnutí to stále čpelo chémiou…nuž…

Nahlásit
  • 29.01.12

Po Bond Girl 007 Forever druhé a poslední nadělení od Avonu, které na mě čekalo pod umělým stromkem partnerových rodičů.

Líbí se mi víc než BG, ale ani tak to není žádná sláva. Spíš by se dalo říct, že je snesitelnější. Začátek je klasická avonovská chemie s trochou multivitamínového džusu. Z toho se nakonec vyklube lehký koktejl z tropického ovoce, nejvíc se dere na povrch broskev, doplňuje ji vanilka a snad i trocha kokosového mléka. To vše na základu z ambry a santalového dřeva. Mohla by to být příjemně teplá a sladká vůně. Není. Působí to jako mulťák z Tesca. Avonovská syntetika je všudypřítomná. Škoda, potenciál má. Ale místo „přenesení do snů“ mi Far Away Dreams způsobila jen bolest hlavy.

Nahlásit

Hodnocení parfému Avon Far Away Dreams

Líbí se mi (8) 53%
 
Neutrální (3) 20%
 
Nelíbí se (4) 27%

Reklama


Reklama