Passion Dance

Značka:

Avon

Rok:

2003

Složení (ověřené)

grapefruit, papája, leknín, jasmín, černá narciska, černá růže, ambra, větvičníkpa­čuli

  • 15.04.16

Čtu tady ty negativní komentáře… používám ji tak 12 let. Když jsem se už před časem dočetla o těch negativních pocitech, které budí v okolí, chtěla jsem s ní seknout-na lidi kolem sebe s ní přece dělám ten hlavní dojem, ne na sebe, sama už ji necítím. Ale zalíbila se mi tak, že u ní asi přece jen zůstanu. Je na ní něco romantického a návykového. Cítím tam růže, trochu griotku a je to vůně na noc.

Nahlásit
  • 23.08.14

Tak po negatívnych recenziách sa pridám aj ja, ale s kladným hodnotením. Uznávam, že je možno veľmi zvláštne urobená a mnohým sa nepáči. Mne sa páči tá ostrosť a štiplavosť . V úvode vyšplechne citrón s celou svojou krásou, ktorý sa prelína s ľaliou. V srdci vône sa bijú narcis a ruža. Je to výrazná chyprová vôňa, ale ruža celú túto štiplavosť zjemňuje. Na mojej koži sa vyvíja do hladka a krémova. Žiadnu kolínsku, ani lacný oblievak v nej necítim. Cítim aj chypré, aj kvetinové tóny, ktoré sa striedajú a na konci sa pridá mach a drevité tóny, ktoré toto všetko zvýraznia a podčiarkujú. V základe je už ustálená - kvetinovo - drevitá. Stále ju cítim ako príjemnú, ružou vyčnievajúcu červenú vodičku. Za tú cenu 6,90 € sa možno priblíži ku značkovým vodičkám z parfumérie. Zo vzorky a na oblečení vonia úplne inak a na papieriku neodporúčam testovať. Radšej na koži …Na papieriku zostane mdlá..

Nahlásit
  • 03.08.12

Bohužel se musím přidat k ostatním a dát jim za pravdu.Tuto vůni jsem jednou dostala jako dárek k narozeninám a když jsem k tomu přičichla,tak se mi okamžitě vybavila stará strhaná s odpuštěním prostitutka,protože u té jediné bych si tuto vůni dokázala představit.Protože tak obtěžující,dusivou přeslazenou příšernost teda fakt ne.A ten červený flakon tomu dal korunu.

Nahlásit
  • 01.03.11

Nemám ve zvyku jakoukoli vůni hanit, vždyť jiný nos, jiný vkus, ale tohle se nedá použít ani jako záchodová vůně, ty totiž voní líp. Passion dance je laciná kolínská a „tajemství noci plné vášnivého tance až do svítání“ nechť mi zůstane klidně ukryto. Nejhorší toaletka od Avonu.

Nahlásit
  • 24.11.08

priserna vona, podla mna asi najhorsia od avonu.podla cerveneho flakonu by som cakala nieco ine, ale toto mi pripada ako lacna panska kolinska.fuj

Nahlásit

Hodnocení parfému Avon Passion Dance

Líbí se mi (31) 31%
 
Neutrální (25) 25%
 
Nelíbí se (43) 43%

Reklama


Reklama