Today

Značka:

Avon

Rok:

2004

Složení (ověřené)

frézie, kaktusová šťáva, australská strelície, ibišek, budleia, vzácná dřeva, hedvábné pižmo

Parfuméři:

Cresp Olivier

Kategorie:

květinová

od 299 Kč
od 319 Kč
  • 15.07.15

Nádherná vůně plná kvítí. Miluji frézie a tady je jí hojně. Neznám parfém, kde by jí bylo více. Kosatec vnímám též, ale je jen na podbarvení . Mám ráda suché vůně a toto je přesně ono. Vyznívá jako dražší vůně, každý si jí všimne, nedá se přehlédnout. Na mně má vynikající výdrž, nehodí se jen do velkého vedra. Za tu cenu rozhodně bomba.

Nahlásit
  • 31.08.14

Štavnatá kompozícia utvorená zo sladkej kytice kvetov. Cítim tam lúčne kvety,jemne sa hojdajúce na lúke, rozžiarené letným slnkom. Ružová voda v srdci podčiarkuje túto iskrivosť a šťavnatosť a dodáva celej kytici výraznosť a nádych luxusu a elegancie. Nádherný ťažký flakón pripomína už parfémy väčšieho kalibru - niekde medzi Dolce&Gabannom a Versace, ale so svojim typicko - netypickým avonovským nádychom. Krabička luxusnej zlatej farby dodáva šmrnc celému tomuto dielu. Spolu s Herve Leger Femme a Christian Lacroix Nuit pre mňa tri najlepšie parfumy od Avonu. Luxus za prijateľnú cenu. A výdrž ? Na mne nekonečná.

Nahlásit
  • 27.07.13

Příjemná šťavnatá vůně, zalíbila se mi na parfemované stránce katalogu a neodolala jsem ji nemít. Opravdu nezklamala, má dobrou výdrž. Omámily mě hlavně úchvatné frézie a nějaké to vzácné dřevo. Z vůně mám takový sametový pocit, je velmi dobrým společníkem, neobtěžuje. Jediné co mi nesedí je flakón k vůni, je moc robustní a těžký. Jinak palec nahoru.

Nahlásit
  • 29.07.11

Příjemná hebká květinovka - sytá frézie se prolíná s jemnými krémovými bílými kytkami (zřetelná je zelená gardénie). Lehká svěžest zároveň kytky nadlehčuje. Pěkná, taková milá vůně. Důkaz toho, že Avon umí i vůně (když ovšem chce…).

Nahlásit

Vlastnosti vůně Avon Today

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Avon Today

Líbí se mi (149) 75%
 
Neutrální (34) 17%
 
Nelíbí se (17) 9%

Hodnocení odbornice

  • 04.07.07

První co mě při zkoušení této vůně napadlo bylo „mléko“. Je opravdu mléčně jemná, nepřeslazená, spíš sušší, neobsahuje žádné omamné ani výrazné květiny, ani citrusy, ani módní ovocné tóny. Drží na kůži jako prádlo z teplé a heboučké smetanové látky. Pro jaké účely se Today hodí? Navoňte se po sprše, když je venku hnusně, ale v bytě máte teplo,...

číst více

Reklama


Reklama