Visit for Women

Značka:

Azzaro

Rok:

2004

Složení (ověřené)

piment, absolutní růže, jasmín, pižmo

Parfuméři:

Bertier Domitille, Polge Olivier

  • 08.07.11

Začátek je pepřový nářez,jako zabořit nos do pepřenky,která je naplněná čerstvě namletým pepřem,dle složení to má být pálivá paprika,ale já cítím pepř přímo ze mlýnku,pepřový nádech se nese celou vůní,po čase zeslábne a dodává jí jen žádoucí pikantnost a vůně se promění v něco velmi podobného první vůni Gabriely Sabatini.Nemohu si pomoci,jinak ji nedokážu popsat, GS se mi stále vtírala do mysli i do nosu.Suď každý sám.
Celkově je Visit vůně žensky dravá a výrazná,přes dobu vzniku mi evokuje 90.léta,kdy doznívala v oblečení hranatá ramena a na ústech krvavě rudé rtěnky a myslím to pozitivně,taková parfémová podoba devadesátek se mi líbí.Visit disponuje velmi dobrou výdrží a ta přispívá k dokreslení celkového poněkud dráždivě provokujícího vyznění.Rozhodně budu nad touhle vůní uvažovat.

Nahlásit
  • 12.07.10

Začátek na parfém dost neobvyklý - čerstvě nakrájená paprika rozložená na zelených listech (možná nějakého citrusovníku, protože občas probleskuje cosi jako neroli). Naštěstí zelenina byla během půl hodiny pryč a prostor dostala růže s jasmínem v pižmové peřince. Příjemná a klidná vůně, taková pižmově sladší jarně podzimní univerzálka - sice neoslní, ale rozhodně nezklame. A to ani výdrží.

Nahlásit
  • 02.12.09

Pepř a pižmo. Sexy, ale leze na nervy.

Nahlásit

Hodnocení parfému Azzaro Visit for Women

Líbí se mi (14) 50%
 
Neutrální (9) 32%
 
Nelíbí se (5) 18%

Reklama


Reklama