Balmain Eau d'Ivoire
 

Eau d'Ivoire

Značka:

Balmain

Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, červený rybíz

SRDCE: vonokvětka, magnólie

ZÁKLAD: pačuli, pižmo ambrettolid

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

od 398 Kč
od 668 Kč
  • 31.10.13

Po posledním počinu Ivoire 2012 jsem se na Balmainovu novinku těšila jak malé děcko do cukrárny: měla to být lehká květinová vůně s rybízem, přičemž rybízový úvod Grosseliny miluju, magnólie je moje oblíbená kytka, starší sestra Ivoire 2012 je dokonalá a Balmain obecně je výtečná značka, co se může pokazit?
No, ledacos, když ve flakonu nenajdete to, co slibuje složení. Bergamot, pačuli, magnólie, vonokvětka, to vše je v nedohlednu; prakticky to jediné, co cítím, je něco jako malinové listí alias syntetická malina. Dost podobná té v Jeanne Coure, akorát ne tak vlezlá, spíš naředěná a slabá. V podstatě se jedná o „něcojakomalinový“ soliflor, tenhle jediný tón vydrží od začátku až do brzkého konce. S trochou dobré vůle se snad dá říct, že ve vůni najdeme i stopu tělového pižma a mikromolekulu té magnólie. Možná.
Siláž stojí za pendrek - zleju se od hlavy k patě a stejně vůni prakticky necítím, výdrž stojí za pendrek, i když je to verze edt, to ji neomlouvá - maximálně do tří hodin je po dočista pryč. Eau d´Ivoire je pro chytrou horákyni - navoněná nenavoněná…
Jestliže Ivoire 2012 byla v nejlepším slova smyslu mladistvá vůně, Eau d´Ivoire je teenagerovská. Nedospělá, tuctová, beze stylu. Jediné, co se na ní doopravdy povedlo, je flakon.

Nahlásit

Hodnocení parfému Balmain Eau d'Ivoire

Líbí se mi (7) 44%
 
Neutrální (6) 38%
 
Nelíbí se (3) 19%

Reklama


Reklama