Beyoncé Heat
 

Heat

Značka:

Beyoncé

Rok:

2010

Složení (ověřené)

HLAVA: červená vanilková orchidej, magnólie, neroli, broskev
SRDCE: zimolez, mandle, pižmový krém
ZÁKLAD: sekvojové dřevo, tonkaambra

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

  • 30.08.16

Zajímavá vůně. Nevím jestli se mi úplně líbila, ale nemůžu říct, že by se mi ani úplně nelíbila. Koupila jsem si jí v akci, takže za tři stovky to byl celkem výhodný nákup. Vůně je teplá, silná a aromatická. Hodí se na zimu, dobře zahřeje a provoní.
Horší je samozřejmě výdrž, která u těchto levnějších vůní není zrovna dlouhá. Postoj k ní mám takový neutrální. Každopádně jestli máte rádi silnější osobité vůně, tak jí můžete vyzkoušet. Je to určitě jedna z těch lepších možností.

Nahlásit
  • 16.07.12

Tahle vůně se mi velice líbí, je teplá, sladká a květinová. Není moc silná, není to žádná lepivka. Jakmile se rozvoní, cítím broskev a něco, co nedokážu popsat, něco orientálního co vás dostane. Doporučuji ji ženám, které milují sladké a květinové vůně. Mě a spoustu lidí v mém okolí velice nadchla.

Nahlásit
  • 28.02.12

Jak už tu psali jiní. Tahle vůně je jedna velká, ovocná a hlavně jahůdková bomba. Dle mého názoru nuda (stejně jako ostatní vůně nesoucí jméno zpěvačky). Bez nápadu, přeslazené… Hodí se hlavně do chladného počasí - je teplá. Na druhou stranu bych ovšem řekla, že právě klasická Heat je z vůní Beyoncé nejlepší/nejsne­sitelnější. Hudba jde Beyoncé tedy mnohem líp…

Nahlásit
  • 30.12.10

I kdyby do složení napsali kdovíco, mě neoklamou… Chcete syntetickou jahodu? Pak si vezměte tuto vůni. Aneb jedna továrna vyrábí sladké vůně, vonící po jahodách, liči, mučence a podobně a stáčí to jeden den do flakónů Avril Lavigne, Beyonce a Escady.

Nahlásit

Hodnocení parfému Beyoncé Heat

Líbí se mi (55) 49%
 
Neutrální (28) 25%
 
Nelíbí se (29) 26%

Reklama


Reklama