Dinner by Bobo

Značka:

Bobo

Rok:

2001

Složení (neověřené)

HLAVA: limeta, pomeranč, exotické ovoce
SRDCE: švestka, broskev, kandované ovoce, perník, kardamom, zázvor, skořicekmín

ZÁKLAD: pačuli, kadidlo, vanilka, pižmo, pryskyřice, ylang-ylang, fialkajasmín

  • 14.05.13

Taková ta citronová poleva na vánočním cukroví, kupodivu cukr neskřípe jako krystalky mezi zubama, je to hladké a klouzavé jako ledová plocha, vůně určená pro období diety, s tímhle na kůži nemůže mít nikdo na sladké ani pomyšlení.

Nahlásit
  • 11.01.11

Na téhle vůni musí zaujmout minimálně 2 věci - velké množství negativů u hodnocení vůně a velké množství různorodých složek (chybí snad jedině rum, konvalinky a puškvorec). Žádná divočina se ale nekonala - je to celkem jemná vůně, ovšem o mimořádně bohatým vývojem. Ze svěže citrusového začátku přes sladce kořeněnou ovocnou fázi a „vánoční“ pasáž (koření, suché dřevo a krabice s cukrovím) až po suché, lehoučce zakouřené dřevo se špetkou lehce krémového mýdélka. Je to vůně natolik originální a vývojově rozmanitá, že mám jisté pochybnosti o nositelnosi (aspoň tedy pro mě).

Nahlásit
  • 30.08.09

Na Dinner by Bobo jsem byla hodně zvědavá. Převaha negativních hodnocení v databázi, a přitom v e-shopech je zařazená mezi exkluzivními parfémy. No, přidávám se mezi ty, kterým Dinner by Bobo nedělá dobře. První tóny jsou hodně svěží, větrově limetkové. Pak se rozvoní koření, ale ne tak, jak mám koření ráda (sladké, vánoční, perníčkové), je to kořeněná příchuť, doslova, jako jídlo s kari. Jdu očichat kari do kuchyně a opravdu to tam je. Kari a nějaké další koření… potkat někoho takto navoněného, myslím, že jde z asijské restaurace a pach jídla se mu odpařuje ze všech pórů těla… možná to byl záměr, vzhledem k názvu vůně? Po několika hodinách se vůně trochu umírní, začíná mi připomínat vůni tátovy skříňky s košilemi, kde měl vždy plno pánských mýdel a balíček tabáku. A i když je vůně mírnější, pořád jí nepřicházím na chuť. Rozhodně nedoporučuji kupovat naslepo :-))

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bobo Dinner by Bobo

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bobo Dinner by Bobo

Líbí se mi (14) 40%
 
Neutrální (7) 20%
 
Nelíbí se (14) 40%

Reklama


Reklama