Boucheron Trouble
 

Trouble

Značka:

Boucheron

Rok:

2004

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, náprstník
SRDCE: jasmín

ZÁKLAD: vzácná dřeva, vanilková ambra, modrý cedr

Kategorie:

orientální

  • 03.04.14

Jděte k šípku!
To je nějaká forma dálkového hromadného týrání malých zvířátek?
Rušit takové pěkné věci?
Proč?
Taková krásná hřejivá měkoučká aromaterapie pro zimní večery to je..
jak jsem se do ní v předvánočním čase ráda zachumlávala u šálku horkého čaje…
až spotřebuju zbývajících pár mililitrů ve flakonku a budu si ji chtít připomenout,
usuším si doma i s kůrou nakrájené plátky pomerančů a citrónů,ale nesmí být přesušené,
jen tak aby z nich nekapala šťáva…
pak je pokladu na tác z cedrového dřeva a budu pozorovat vanilkový prášek snášející se smíchaný se skořicí na ty citrusy…a budu si říkat, jak je to dobré,ale jak Trouble byl lepší…

Ne, na nic jsem nezapomněla, Trouble není složitá chemie,ostatně v jednoduchosti je krása.

Nahlásit
  • 16.07.12

Máte rádi na zimu trochu vanilky a citronového čaje s cukrem? Tak to je vůně právě pro vás. Hlavně v předvánočním období vás zahalí do vůně vanilkových rohlíčků a punče. Příprava na Vánoce i po nich - neřekla bych že se jedná o orientální vůni - spíše je nškde na pomezí a obzvlášť na oblečení dlouho vydrží.

Nahlásit
  • 30.06.11

Trouble? … aromaterapie. A to doslova! Úvod je příjemně citrónkový s lehkým cukrovým popraškem. Nic nekřičí, vše se prolíná … … kyselkavost - citron … nasládlost - vanilka … suchost - dřevo … nahořklost - cedr?
Vše se prolíná a tvoří jednolitý celek. Zprvu nám však Trouble předvede v docela rychlém sledu defilé jednotlivých složek - od skotačivého citronu v čele průvodu, přes nesmělé zamávání vanilky, která zde působí jako stydlivá školačka, a dalším v řadě bude krásné, zdravé, temné dřevo (že by takto mohlo vypadat sebevědomí …?) a posledním v řadě bude poněkud podmračený modrý cedr (důstojný starší pán s plnovousem, uzavírající celý průvod vyrovnaným, ale odměřeným krokem …).
Defilé končí stejně rychle jako začalo a zůstává poněkud plochá, pikantní vůně. Pro aromaterapii dost dobrá. Nic vyzývavého, komplikovaného ani prudce elegantního.
Trouble je jemně sladká, jemně kořeněná a výrazněji dřevitá vůně … nenáročná, s čímž koresponduje slabší výdrž … vůně oddechovka.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Boucheron Trouble

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Boucheron Trouble

Líbí se mi (235) 83%
 
Neutrální (32) 11%
 
Nelíbí se (15) 5%

Hodnocení odbornice

  • 12.07.07

Trouble jsem kdysi vyzkoušela na papírku a zhodnotila jsem ji jako orientálně laděnou vanilkovou vůni s dřevitými podtóny. Dnes mi to nedalo a vyzkoušela jsem ji znovu na kůži - a mám konečně jasno Trouble patří do stále se zvětšující rodiny vanilkových vůní s dřevitými, ambrovými a kouřovými tóny - In Black, Inside Donna, Kenzo Amour,...

číst více

Reklama


Reklama