Rockmantic

Značka:

B.U.

Rok:

2010

Složení (neověřené)

  • 15.04.16

A zase jedna květinová slaďárna. Cvrnkla mne do nosu zvláštní sladkou, teplou, hebkou jemností, jako když po tváři přejede plátek růže, ovšem ve vteřině tu hebkost a jemnost dohnal zbytek a přísahám, že netuším, jestli to na mne působí až tak geniálně /na drogerku/ harmonicky, nebo jestli je to rozladěné, až to bolí. Po několikátém přičichnutí už je to zase jednou palba hlava nehlava, mlátí se tu sladké citrusy s malinami, do toho mi tam cosi evokuje dřevo, což mne na parfémech docela vadí…moji oblíbenci mandarinka a růže si celkem překvapivě dobře notují. Vůně je rozhodně zvláštní a pro mne opravdu rozporuplná - řekla bych „výrazná, ale přitom tlumená“ - má sice atributy výrazné voňavky, když ji cíleně zkoušíte, ale přitom jakoby ji někdo přivřel pod pokličku…

Nahlásit
  • 23.12.12

Začátek je dost těžký. Pomeranč a mandarinka i s hořkými jadérky. Vůně se rychle mění do svěží květinovosti. Nejvíce se mi líbí konec, velmi jemný a romantický :-) Vznešená růže s cedrem a maliny ve sladké vanilce. Výdrž střední. Pěkná a zajímavá lehká vůně :-)

Nahlásit
  • 08.02.12

Rockmantic vás hned na začátku zahalí do vůně růže a cedru. Růže dominuje, a tak to zůstane od začátku až do konce. Postupně se přidají i další květiny - frézie a pivoňka, ale jenom poskrovnu, růže je nenechá vyniknout. Na konci květiny zmizí docela a růži doplní vanilka. Jedinou slabinou touto vůně je její slabá výdrž. Doporučila bych ji milovnicím růže ve všech podobách. Cena je velmi příznivá a svádí ke koupi, ale já jsem zatím odolala. A vy?

Nahlásit

Hodnocení parfému B.U. Rockmantic

Líbí se mi (21) 62%
 
Neutrální (7) 21%
 
Nelíbí se (6) 18%

Reklama


Reklama