Baby Touch

Značka:

Burberry

Rok:

2002

Složení (ověřené)

HLAVA: kůra mandarinky, rebarbora, verbena
SRDCE: jasmín, pomerančový květ, konvalinka

ZÁKLAD: vanilka, mléko, mech

Parfuméři:

Girard Michel

Kategorie:

citrusová

od 16 Kč
od 57 Kč
od 575 Kč
  • 23.08.15

Jemná vůně, v rámci kategorie „vůně čistoty“ naprosto špičková. Cítím citrusové tóny turecké kolínské (kolonya), něco z bylin - možná mátu a k pudrovému tónu i prašnou zemitost (mech?). Později unisex tón vody po holení. Vůně údajně dlouho nevydrží, ale za ty prachy si to může dovolit. Přesto ji na sobě i při střídmé aplikaci cítím poměrně dlouho.
Houpací flakón s ovečkou je ňu-ňu. Balení mě naprosto dostalo. Krabička na druk, jako u dětských dupaček. Láhev ve froté sáčku s vyšitou ovečkou. Na víčku látkové ouško. Ani houpací flakón nezklamal – krásný i naživo, mým dětem se taky líbí. Toaletka je příjemně namodralá, verze bez alkoholu je dozelena.

Nahlásit
  • 11.07.14

Pořád hledám jemnou krémovou vůni a tahle moje choutky částečně uspokojila-ovšem krém to tedy není.Po nástřiku cítím docela silně a zřetelně jasmín.Za chvilku jasmín ustoupí a převládá něco-co bych dešifrovala jako krém na dětský zadeček(alespoň moje zasuté podvědomí si ihned vybavilo období přebalování a mazání zadní části dítěte).Na konci vůně zjemní a trošičku zesládne-ale rozhodně se nejedná o žádnou slaďárnu!Takže když to zhodnotím-tak ano,má něco společného s dětmi,ale spíše se jedná o vůni evokující čistotu a pocit po sprše v čistém oblečení.Výdrž slabší,prostě je to jen edt.

Nahlásit
  • 08.08.13

edt: Čekala jsem tělovou vůni čistoty nasměrovanou dopudrova, případně dokrémova, ale takovou nějakou „přírodní“, no vždyť říkám, tělovou. Když jsem si přivoněla k rozprašovači, zaskočilo mě, že se z něj line vůně vysloveně kosmetická. Ne nepříjemná, ale já většinu těchhle umělých parfemací obvykle s pižmovým základem moc nemusím.
Když jsem si Baby Touch stříkla na sebe, zezačátku nebylo „to kosmetické“ vůbec cítit, vnímala jsem hlavně pomerančový květ ve svěžím provedení, lehce doplněný snad tou verbenou ve složení, která mu dávala natrpklý nádech. Pak se vůně dlouhou dobu neumí rozhodnout, pořád lavíruje mezi 1. parfemací jemného dětského krému + ručníků vymáchaných v aviváži s vůní pižma a neroli a 2. lehounce zapudrovanými pomerančovými květy. Po několika hodinách přijde středně silné pižmo, něco jako Jovan Musk, ale ne až tak nepříjemně teplé (z teplé tělesnosti Jovan Musku, nebo třeba i White Musku od The Body shopu mě natahuje; Baby Touch mi není příjemný, ale aspoň se mi z něho nedělá špatně), lehce nadnesené poslední stopou neroli. Čekala jsem víc, na zadek mě vůně neposadila, ale když se to tak vezme…je docela pěkná. (Pro milovníky pižma tedy rozhodně.) Štve mě ovšem siláž, ta je asi taková jako u oblievaček z Deméteřiny knihovny, tj. mizerná. Právem nabízejí jenom stovkový flakon. Myslím, že kromě klasického použití (coby parfém) je vhodná na navonění prádla, povlečení, ručníků a čehokoli jiného, čemu chcete dodat dojem svěžesti, čistoty a předchozího sušení na čerstvém vzduchu.

Nahlásit
  • 27.02.08

Burberry Baby Touch jsem si pořídila naslepo, když jsem hledala vůni, která bude intimní, jemná a čistá. Pro mě přesně tohle vystihuje. Není to rozhodně vůně pro miminka, ale vůně „miminkovská“, nebo lépe řečeno vůně miminka a jeho maminky poté, co děťátko vykoupala a nakrémovala. Vůni jsem nezkoušela na testovací papírek, takže nedokážu přesně definovat jednotlivé složky vůně, ale na mé kůži byly nejdříve cítit bylinné složky, trochu natrpklé, které velmi rychle vystřídala krémová vůně. Dokonce mi připomněla jeden konkrétní krém, na značku si ale nevzpomínám. Pro mě je to vůně velmi příjemná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Burberry Baby Touch

Líbí se mi (53) 65%
 
Neutrální (21) 26%
 
Nelíbí se (8) 10%

Reklama


Reklama