Burberry Burberry Summer for Women 2013
 

Burberry Summer for Women 2013

Značka:

Burberry

Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: citrusy, granátové jablko
SRDCE: frézie, konvalinkarů­že

ZÁKLAD: dřevité tóny, pižmo

  • 17.07.14

Příjemná letní vůně plná květin, svěžesti a lehkosti. Citrusy v ní nejsou patrné skoro vůbec, zato květiny cítím velmi dlouho a velmi intenzivně.
Velmi často jsem četla, že špatně drží: za mě musím však říct, že drží velmi dobře a cítím i po celém dni. Zpočátku je výrazná, ale postupem času se rozvine v květinovou náruč s dřívkovým základem, který je velmi příjemný a zajišťuje dlouhou výdrž.
Mě se prostě tahle vůně líbí, protože se na mě rozvoní do čista, až mýdlově. Až trošku škoda, že se jedná jen o limitovanou vůni.

Nahlásit
  • 22.05.13

Vůně je typicky letní, přesně jak ji popisují v eshopu - léto na zahradě. Zpočátku je citrusová, později se začnou klubat květiny, zřetelně cítím konvalinky a frézie. Zachytávám podobné tóny jako v Light Blue, kterou nemusím, ale naštěstí jsou jen okrajové. Asi po 2h citrusy doznívají a zůstává jemná květinkovo pižmová stopa. Ta vydrží ještě tak 1-2h a potom je vůně fuč. Ale na léto je fajn, lehká, neobtěžující, takže ano!

Nahlásit

Hodnocení parfému Burberry Burberry Summer for Women 2013

Líbí se mi (15) 58%
 
Neutrální (8) 31%
 
Nelíbí se (3) 12%

Hodnocení odbornice

  • 14.08.13

Co bych vám řekla o letošních letních limitkách Burberry? Ach jo. Nekupovat. Nevšímat si jich. Nechte je prostě ležet v regále a nemrhejte cenným místem na rukách, které můžete využít pro testovací střiky něčeho zajímavějšího. Proč si kupovat x-tou variantu na nudné svěží téma jen proto, že má na sobě lákavou značku? Dát vám tohle někdo v...

číst více

Reklama


Reklama