Blv

Značka:

Bvlgari

Rok:

2000

Složení (ověřené)

wistérie, zázvor, akát, lněný květ, vanilka

Parfuméři:

Morillas Alberto

Kategorie:

květinově aldehydická

od 736 Kč
  • 23.02.12

Pěkná vůně v které se projevuje chladivý podton ale vůně je určitě použitelná pro všechny roční období. Pro milovnice trochu štiplavých vůní je jako stvořená. Inklinovat k ní mohou více mladší ročníky ale já bych naopak řekla že svoji krásu rozvine na vyzrálejší ženě. Nevšední vůně kterou nebude hned tak na někom cítit.

Nahlásit
  • 31.12.08

Neodporúčam, výdrž mizivá, nebudem rozvádzať, v skratke vonia ako lepší šampón na vlasy, no nič moc. Veľké sklamanie, škoda peňaží, musela som sa stále prestriekavať, aby som niečo cítila. Sorry, ale mám uspôsobený nufák na dryjáky a toto šampónové opojenie ma nedostalo a aj moja teenagerská dcéra dala palec dolu a to baží po svieženkách a leight vôňach. Žial je strašne nezaujímavá a fádna, myslela som, že sa aspoň ona chytí a nič. Sama by som si ju už nekúpila a takému darčeku by som nebola nadšená.

Nahlásit
  • 11.12.08

Nejdřív jsem si přičichla k víčku a v tom se objevilo první varování. V ten okamžik mi na pozadí mysli bliklo, že barva flakonku a jeho obsah k sobě neuvěřitelně pasují. Jedovatá modrá a jedovatá vůně, u které se mi vybaví vytahování mokrého prádla z pračky a linoucí se chemický svěží odér, který má původ v modrobílých granulkách pracího prášku. Po několika minutách stříknutí, kdy jsem si připadala jako posipaná pracím práškem, se ostrý tón začal zakulacovat a už to vypadalo, že se začne rozvíjet do nějakého zajímavého akordu, jenže tohle vyznělo jako fata morgana, protože vůně asi po čtvrt hodině zeslábla a prací prášek(či chvílemi čistící písek na kamna), o kterém jsem myslela, že patří do začátku, vydržel až do poslední mety. A moje kůže je nyní cítit právě usychajícím vypraným prádlem. Naštěstí to dobře dopadlo a na kurzu angličtiny jsem miniaturku nabídla kolegini, které takové vůně vyhovují, takže Blv skončila u ní:)

Nahlásit
  • 18.04.07

Těm, kterým se líbí charakteristická vůně čerstvého zázvoru, doporučuji Blu rozhodně vyzkoušet. Zázvorového aroma se vám dostane - hlavně na začátku - skutečně měrou vrchovatou. A není to zázvor jen tak na dokreslení, zředěný, ale výrazně svěží a plná, všepohlcující vůně zázvoru. Blu se díky němu „rozletí“ hodně do okolí, ale žádný strach, nevydrží jí to dlouho. Po chvilce se objeví trocha mýdla, vanilky a taky - neděste se - kapka dezinfekce. Dezinfekční tón jsem zaznamenala na kůži cca po hodině a půl, je opravdu úplně až na dně, pod všemi ostatními složkami a kupodivu mi nevadí. dokonce mám pocit, že k opravdové čistotě kapka dezinfekce prostě patří :) Blu je osvěžující i teplá -jestli tyhle dva přívlastky pohromadě dávají smysl- :) v srdci čisťounce mýdlová a familiérní, použitelná celoročně. A ještě něco málo k flakonu… je matně modrý s průhlednými okraji a průhledně modrým umělohmotným víčkem. Nedělejte si představu o Blu jako vůni podle flakonu, pro mě osobně je Blu všechno jen ne „modrá“ vůně :) A v neposlední řadě - Blu jako vůně se mi líbí, což o flakonu konstatovat bohužel nemohu. Označila bych ho za chudý nedotažený předvývojový stupeň na cestě k dokonalejšímu a propracovanějšímu flakonu Blv Notte :)

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bvlgari Blv

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bvlgari Blv

Líbí se mi (119) 60%
 
Neutrální (51) 26%
 
Nelíbí se (29) 15%

Reklama


Reklama