Eau Parfumée au Thé Vert Extreme

Značka:

Bvlgari

Rok:

1996

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, koriandr, pomerančový květ, pepř
SRDCE: jasmín, kardamomrůže

ZÁKLAD: zelený čaj

Parfuméři:

Ellena Jean Claude

  • 27.01.14

Hodně zelená vůně - v první chvíli intenzivní, avšak příjemná vůně zeleného čaje s kapkou pomerančového květu, postupně se více rozvíjí a do vůně se vkrádá vůně pomerančového květu, která je nádherně hladká, nevtíravá. Po cca hodince cítím krásně harmonickou vůni kde je cítit jasmín, růže a maličko štiplavého pepře. Ve výsledku je ale velmi harmonická - ani moc „zelená“, ani moc sladká. Na mé kůži tedy naprosto geniální, svěží, čistá ale i mírně květinová! za mě jedna z nejlepších vůní, co znám ;) .

Nahlásit
  • 26.07.07

Vůně je pro můj nosík velice uhrančivá a má u mě prim už několik let. Začalo to vzorečkem, který jsem dostala od své sestřenice a pokračovalo to sháněním celého balení, které jsem ukořistila až v Praze. Byla jsem tenkrát příjemně překvapená jejím obalem, čekala jsem „vázičku“ s rozprašovačem. ..no, vesničanka z Vysočiny.;-)

Vůně je příjemně vyrovnaná. ..ani sladká, ani kořeněná a ani nijak přehnaně silná. ..prostě tak akorát. Jako roztěkanému a náladovému blíženci mi velice vyhovuje, protože mě jakoby uklidní. Ráda jí nosím do společnosti mezi hodně lidí. Je komunikativní, protože mi vždycky zvedne náladu, a ve všech svých tónech živá a osvěžující, protože mi navodí pocit lehkosti, radosti a roztahuje mi pusu od ucha k uchu.
Také je na těle stálá, takže po večerní rychlé sprše lze očuchávat její hravé podtóny i celý druhý den. ..bezvadně se snoubí s vůní mého těla.

PS: Ještě nikdy mě žádná vůně tak neoslovila a nepadla mi na míru jako tato. Nepoužívám ji celodenně. ..byl by pak ze mě asi feťák.

Nahlásit

Hodnocení parfému Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert Extreme

Líbí se mi (55) 72%
 
Neutrální (16) 21%
 
Nelíbí se (5) 7%

Reklama


Reklama