Jasmin Noir

Značka:

Bvlgari

Rok:

2008

Složení (neověřené)

zelená míza, gardénie, arabský jasmín - absolutní silice, saténová mandle, vzácná dřeva, tonka, lékořice

Parfuméři:

Benaïm Carlos, Labbé Sophie

Kategorie:

květinová

od 29 Kč
od 29 Kč
od 237 Kč
od 202 Kč
od 142 Kč
od 645 Kč
od 920 Kč
od 721 Kč
od 928 Kč
od 871 Kč
  • 15.09.14

Pri Jasmin Noir ma napadá jediné - čierna plastelína. Syntetický jazmín, jemne doplnený čiernou plastelínou. Jazmín mám rada, ale tento jazmín mi nevonia, nech je aj čierny Príde mi umelá, na to, že je to Bvlgari, by som čakala menšiu syntetiku.
Predstavujem si ženu, ktorá je v zafajčenej zatuchnutej miestnosti, s cigaretou v ruke a aby sa z nej stala aspoň trochu dáma, použije Jasmin Noir. To sa jej však nepodarilo.

Nahlásit
  • 19.11.13

Je geniální a všechny její odnože taky tak( i když Elixir už s jasmínem moc nesouvisí)…dost často se setkávám s názorem, že je vůně řídká,není vůbec cítit..to ale podle mě souvisí s fyzickou chemií…vůně za to nemůže, na mě vydrží intenzivně vonět šest hodin, na oblečení několik dní.
Vnímám ten nádherný nasládlý jasmín s dřívkem v základu celý den, jako by celý den vedle mě někdo chodil s miskou vyřezávanou ze dřeva,mírně navlhlou a v ní ležely jasmínové květy.jde do prostoru tak na půl cesty,tzn. není zbytečně roztahovačná,ale při pohybu ruky nebo zatřesením vlasů se mi okamžitě připomene.
I když jsem si zamilovala víc její dřevitější a chladivější sestru Jasmin Noir l´essence,tak tato je prostě krásná.

Nahlásit
  • 20.07.12

Jedno z největších parfémových zklamání. Jasmín a stonky šťavnaté trávy. Lineární vůně, slabá od začátku do rychlého konce. Moje čichové buňky ji nedokáží téměř ani zachytit a to, co krátce po aplikaci identifikují, je jakási sterilní nasládlost a unylost umocněná závanem mandlí. Absolutní jasmínová silice slibovala krásu těchto bílých květů v plné sytosti, avšak výsledkem je žalostně řídké nic. Slibovaná tonka, kterou mám ve vůních velice ráda, se nekoná. Ani náznakem, vzácná dřeva asi zapomněli přidat zcela. Tvůrce by se měl za tak zmršený počin stydět. Tím se omlouvám všem, kteří ji nosí a líbí se jim. Po pěti minutách ani při štědrém nástřiku necítím nic.

Nahlásit
  • 18.07.12

Jasmin Noir je na arome poměrně populární, ale já jeho nositelkám svou recenzí radost asi neudělám. Čekala jsem lásku na první přičichnutí - Jasmin Noir totiž obsahuje moje oblíbené složky - arabský jasmín, který jsem si oblíbila díky Alienovi, mandle a teplou ambru. Bohužel obsahuje také tonku a lékořici, tedy složky, které dle mého názoru bez milosti pošlou sebelepší parfém do pekel. Začátek je ve znamení jasmínu a lékořice. Postupně se přidává ve velkých dávkách pižmo. Celé je to divně umíchané, složky se perou a výsledek je mišmaš, který mi ani trochu nevoní. Po cca 2 hodinách se vůně stane pudrovou a převládne v ní jednoznačně vůně mandlí. Tato fáze je velmi příjemná, nicméně ten začátek mi nedokáže vykompenzovat. Výdrž má vůně obstojnou. Doporučuji ji aplikovat přiměřeně, já jsem se s ní navoněla jen lehce a moje okolí na ni nelibě reagovalo.

Nahlásit
  • 04.01.12

Nádherná sytá vůně s opravdu dlouhou výdrží (jakkoli je toto kritérium individuální).
V tajemně černém flakonu se skrývá výrazné jasmínové jádro. Okolní složky však také nelze opominout, hlavně gardénii a nahořklé mandle.
Je sice trochu orientálnější, není to však nic, čeho byste se musely bát.
Vůně je hebká a teplá…osobně jí vidím hlavně do třeskutých mrazů, případně na nějakou večerní slavnostní akci.
Je velmi elegantní, podle mě bez věkového omezení, záleží na nositelce.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bvlgari Jasmin Noir

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bvlgari Jasmin Noir

Líbí se mi (318) 67%
 
Neutrální (112) 24%
 
Nelíbí se (46) 10%

Hodnocení odbornice

  • 26.08.08

Ne, neměla jsem k Bulgariho novému počinu důvěru. Flakon známého tvaru sliboval jen nudné pokračování řady. Znáte to: Bvlgari pour Femme - řídká květinová vodička Rose Essentielle - řídká květinová vodička Voile de Jasmin - řídká květinová vodička Jasmin Noir… a bác ho, překvápko! S radikální změnou barvy přišla i změna žánru a máme tu slušný...

číst více

Reklama


Reklama