Omnia Amethyste

Značka:

Bvlgari

Rok:

2006

Složení (ověřené)

zelená míza, růžový grapefruit, kosatec, bulharská růže, heliotrop, sluneční dřevo

Parfuméři:

Morillas Alberto

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

od 16 Kč
od 187 Kč
od 522 Kč
od 674 Kč
od 696 Kč
  • 15.04.16

Ametyst mě překvapil svou proměnou. Nejdříve na mne dýchnuly rumové pralinky a to v silně koncentrovaném nálevu. Až tedy nepřijemně. Později se parfém rozprostřel do sebevědomého závoje květů. Rozhodně to není parfém pro šedé myšky, naopak pro ženy vamp ! S tímto parfémem se neztratí, naopak už zdálky je tento voňavý éter prezentuje, s kým prosím mají ostatní tu čest !

Nahlásit
  • 26.09.12

Tuto vůni jsem poprvé nasála ze známé, a sála a sála dlouho… Vůně mě oslovila, zalíbila se mi, zalíbila se mi i síla a výdrž. Ale když jsem si parfém koupila, zjistila jsem, že na mně vůně voní jinak. Osobně je na mě vůně až jakoby kořeněná, rozhodně převládají květiny jakoby s pepřem… musím říct, že je skutečně hodně silná, vůni jsem cítila dokonce stále i ze sebe, což mi bylo nepříjemné. Ale okolí reagovalo celkem příznivě, však mě také bavila dokud sem ji čmuchala z někoho jiného :-) už bych do ní nešla. Není to můj šálek kávy.

Nahlásit
  • 21.12.11

Příjemná květinovka - zpočátku šeřík i s lístečky (ale ne jako když člověk zblízka přičichne - spíš závan vůně cestou kolem rozkvetlého keře), pak doplněný jemnou růží. Moc příjemná vůně, neobtěžující, taková decentně „jásavá“. A se slušnou výdrží.

Nahlásit
  • 30.07.09

Na první stříknutí na papírek se mi moc líbila, cítila jsem něco jako šeřík (ten můžu), ale tak po 20 minutách to podle mne pěkné začalo mizet a zůstalo, nemohu si pomoci, jen trochu lepší „mýdlo s jelenem“… Zkusím jí dát příště ještě šanci na kůži, jestli to bude jiné, ale nevím, nevím…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bvlgari Omnia Amethyste

Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bvlgari Omnia Amethyste

Líbí se mi (119) 57%
 
Neutrální (60) 29%
 
Nelíbí se (29) 14%

Hodnocení odbornice

  • 10.10.07

Omnia Amethyste je třetí přírůstek do rodiny Omnií. Řadu zahájila netradičně gurmánská, čokoládově čajová Omnia, následovala oblíbená svěženka Omnia Crystalline a teď tu máme fialovou Amethyste, stále ve stejném flakonu, který je pěkný na pohled, ale jeho ovládání vyžaduje trochu cviku. Mačkat musíte energicky, když zmáčknete nesměle a opatrně,...

číst více

Reklama


Reklama