Bvlgari Omnia Indian Garnet
 

Omnia Indian Garnet

Značka:

Bvlgari

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, pomeranč

SRDCE: vonokvětka

ZÁKLAD: ambra

Kategorie:

květinová, orientální

od 24 Kč
od 240 Kč
od 456 Kč
od 499 Kč
od 643 Kč
  • 03.05.17

100 ľudí 100 chutí, ale mne osobne táto vôňa sadla veľmi a to ja mám naozaj rada sladké vône. Samozrejme nie je to moje prvé Bvlgari. Omnie som mala snáď všetky a táto je podľa mňa skvelá, hlavne na leto. Zrovna mandarínku tam nejako veľmi necítim, ale pomaranč tam dominuje. Nie je to ale čistý pomaranč, ale skôr zmes pomaranča a nejakého sladšieho telového krému, možno nejakého sladšieho dreva, neviem to presne identifikovať. Vôňa na mňa pôsobí čerstvo, trochu krémovo, slnečne a možno aj trošku orientálne. Je to zmes príjemnosti, ľahkosti ale napriek tomu dostatočnej sladkosti. Proste nie je to chladný „citrusák“. Ja som si ju kupovala na základe vzorky a mám ju dlho. Je to jedna z mála vôní, ktoré ma zatiaľ ešte stále neomrzeli.

Nahlásit
  • 05.04.16

Takže pro mně nekomplikovaná vůnička, která voní trochu po pomerančích a má taková ten bvlgariovský ocásek. Nesladká, hodí se i do práce, a myslím, že s ní nikoho nebudete obtěžovat. Mám balení 25 ml a to je parádní do kabelky, na cesty a tak. Objednala jsem si naslepo a zvykla jsem si na ni.

Nahlásit
  • 04.09.15

pri Indian Garnet sa mi ihneď vybavuje I love love s jemne mastným, niveovským tónom a lá Toujours Glamour. Celkovo na mňa pôsobí ako kríženec týchto dvoch vôní. Svieža, ale jemne nasládla a príliš sa počas trvania vôňa nemení. Skúšané v lete, v zime možno bude krajšia. Ten flakón - súhlasím - nič moc.

Nahlásit
  • 07.05.14

Slaboučká dřevitě tělová vůně s trochou jemných pižmových květin - nasládlá, ale vcelku nijaká. Něco mezi parfemací mýdla, pracího prášku a aviváže - nevím, proč mi evokuje velké barevné bubliny z bublifuku. Ideální pro ty, co nechtějí, aby okolí vědělo, že se navoněly…

Nahlásit
  • 06.04.14

Tak toto se nepovedlo.
Nástřik - pikosekunda mandarinkového tónu, rychle se transformujícího do …mrkve.
Mrkev je svěží, nesyntetická, vpravdě mrkvová.
Postupně sílí, přidají se kořenité tóny, záblesk osmanthu, ba dokonce i náznaky bílé tuberosy. Avšak mrkev vládne všem pevnou rukou.
Mrkev sílí, sílí, vůně je mírně kořenitá…a po 40 minutách je hotovo, najednou zhasne bez zanechání dojmu. Žádné emoce.
Dřevité tóny ? Ale…prosím vás.....
Ne, nepovedlo se. Pokud by mi eshop přihodil třicítečku zdarma jako dárek za mé maniakální nákupy – proč ne, na sobotní dopoledne ke krájení mrkve lze využít.
Ale jinak ? Za tu nehoráznou cenu ? A s plastovým nepěkným flakonem ? Červené.

Nahlásit

Hodnocení parfému Bvlgari Omnia Indian Garnet

Líbí se mi (25) 44%
 
Neutrální (26) 46%
 
Nelíbí se (6) 11%

Reklama


Reklama