Voile de Jasmin

Značka:

Bvlgari

Rok:

2005

Složení (ověřené)

zelená míza, živý jasmín sambac, konvalinka

Kategorie:

květinově zelená

  • 26.12.13

Na úvod mi voní jako svěží louka pod rozkvetlým stromem. Ale není v tom ani stopa po těžké opojnosti. Je to čistá, svěží květinová vůně, při které se jednomu chce běžet. Po chvilce se ozve mírně štiplavý „přísnější tón“ (Zelená míza? Bergamot?). A nakonec se vše přelije do jemné květinové pudrové vůně. Vůně je velmi jemná, nevtíravá skoro by se dalo říct, že je něžná a pro mě je dokonale intimní a čistá. Jsem si skoro 100% jistá, že nikomu nezpůsobí bolest hlavy.
Pokud se s ní vysloveně nepolejete, tak nikoho v okolí neomráčíte. Ale pokud se k Vám někdo dostane dostatečně blízko tak ji jistě ucítí.
Pravdou ale je, že se na mě příliš dlouho nezdrží - a mě to vlastně ani nevadí - nesnáším ty opojné držáky, které jsou cítit i za týden. Děsí mne, že by se za mnou vůně táhla jako mrak.

Nahlásit
  • 28.02.12

absolutní čistota,vždy když se navoním tak mám pocit jako bych právě přišla z báječné koupele anebo se proměnila v éterickou vílu.Jedním slovem nádhera.Krásná,nev­tíravá vůně,která neobtěžuje okolí a je jen pro mě a mého manžela

Nahlásit
  • 01.02.11

Ty tóny, co znám z Bvlgari Pour Femme tam jsou hned od začátku, prostě poznáte, že je to Bvlgari, ale… tohle je příjemný, svěží, šťavnatý jasmín, doplněný dalšími bílými květy a to vše v pudrovém duchu.

Na křišťálovou mísu polože natrhaný jasmín s lístky, sem tam ještě nějaké jiné květy a pak jemně labutěnkou naneste trochu pudru. Hotovo.

Krásná, jarní, osvěžující vůně a jelikož mám teď před svatbou tak si myslím, že i tam by se velmi hodila. A výdrž? Bvlgari na mě drží dlouho, takže i zde výdrž dobrá…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bvlgari Voile de Jasmin

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bvlgari Voile de Jasmin

Líbí se mi (54) 56%
 
Neutrální (33) 34%
 
Nelíbí se (10) 10%

Hodnocení odbornice

  • 07.06.07

Voile de Jasmin znamená v překladu „jasmínový závoj“. Vůně je novinkou roku 2006 a soudě podle tvaru flakonu navazuje na Bvlgari Pour Femme, sladkou a pudrovou květinovou vůni, která mimochodem také obsahuje růži a jasmín. Od Voile de Jasmin jsem tedy čekala něco podobného, pouze se zdůrazněnou jasmínovou složkou. Začátek je takový trochu...

číst více

Reklama


Reklama